Witamy w systemie JOB.ORG.PL

Zapraszamy do zapoznania się z podstawowymi funkcjami serwisu. W przypadku, gdyby poniższy opis nie odpowiedziałby na Państwa pytania prosimy o wysłane do nas listu email na adres: pomoc@job.org.plKonto pracodawcy - część administracyjna w systemie JOB.ORG.PL

W menu po stronie lewej znajdziesz pozycje, które pomogą Ci zarządzać procesem rekrutacji w Twojej firmie. Dzięki tym funkcjom możesz:

zarządzać swoim kontem (zmieniać dane, dodać logo);
dodać ofertę pracy i przejrzeć listę już dodanych ogłoszeń;
przejrzeć listę odpowiedzi na twoje oferty pracy;
przejrzeć CV kandydatów zapisanych w naszych bazach;
mieć stały dostęp do listy kandydatów, którzy są w kręgu Twoich zainteresowań;
zarządzać płatnościami i zamawiać nowe usługi.

Pozycje menu panelu administracyjnego dla pracodawców to:

Moje dane rejestracyjne - w tym miejscu możecie Państwo zmienić dane, które dotyczą Państwa firmy. Są to istotne dane i prosimy i ich poprawne wpisanie, m.in. na ich podstawie są generowane faktury VAT.
W tej pozycji możecie także Państwo zmienić hasło do swojego konta w naszym serwisie.

Dodaj logo firmy - ta pozycja menu pozwala na dodanie logo Państwa firmy. Najlepiej by logo to było w formacie jpg lub gif.

Moje oferty pracy - tutaj znajduje się lista ofert pracy, jakie zamieściliście Państwo w naszym serwisie. Oferty te są przesortowane od najnowszych do najstarszych.

Dodaj ofertę pracy - w tym miejscu możecie Państwo dodać nowe oferty pracy. W polach opisujących przedsiębiorstwo istnieje możliwość podania danych innych niż rejestracyjne.

Znajdź pracownika - pod tą pozycją znajdziecie Państwo wyszukiwarkę CV kandydatów zapisanych w naszej bazie danych.

Moi kandydaci - w tym miejscu odnajdziecie Państwo listę wszystkich CV kandydatów, do których posiadacie pełen dostęp. Będą to kandydaci, do CV których wykupiliście dostęp, ale także CV tych, których zainteresowały Wasze ogłoszenia i odpowiedzieli na nie automatycznie poprzez nasz serwis.

Zamów pakiet ofert i CV - pozycja menu umożliwiająca wykupienie wyróżnienia ogłoszeń (emisja ogłoszeń standardowych jest BEZPŁATNA) i wykupienie dostępu do CV kandydatów na pracowników.

Pod menu Zamów pakiet ofert i CV znajdują się pola informujące Was o ilości możliwych do wyemitowania ogłoszeń wyróżnionych i ilości możliwych do odblokowania danych CV.

Płatności (faktury pro-forma) - znajdziecie tutaj Państwo listę waszych zamówień. Faktury posiadają stan: zapłacone albo płacę. Opcja płacę jest widoczna w sytuacji, kiedy nie została jeszcze zaksięgowana wasza płatność w naszym systemie (nie ma faktury VAT), w związku z tym, jeżeli płaciliście już tą fakturę pro-forma nie należy realizować płatności ponownie.

Faktury VAT - lista zrealizowanych poprawnie płatności z możliwością wydruku faktur VAT.Konto użytkownika (pracownika) - część administracyjna w systemie JOB.ORG.PL

W menu po stronie lewej znajdziesz pozycje, które pomogą Ci efektywnie zarządzać procesem swojej kariery zawodowej w ramach systemu JOB.ORG.PL. Dzięki tym funkcjom możesz:

- zarządzać swoim kontem i zmieniać swoje dane rejestracyjne;
- dodać własne CV i stać się widocznym dla pracodawców;
- sprawdzić oferty odpowiadające swoim wymaganiom zawodowym.


W razie problemów podczas obsługi serwisu prosimy o napisanie wiadomości e-mail na adres pomoc@job.org.pl


Życzymy miłej pracy i zadowolenia z korzystania z naszego serwisu.Wczasy Wakacje Samochody z USA Ogłoszenia od 0 PLN