Ogłoszenie z dnia: 2017-06-19
2x3
Firma 2x3 S.A. istnieje na rynku od 1996 r. Z sukcesem zajmuje się projektowaniem, produkcją oraz dystrybucją wysokiej jakości produktów komunikacji wizualnej z przeznaczeniem dla biura, szkoły, instytucji administracji publicznej, przedsiębiorstw różnych branż, rynku reklamowego, jak również do użytku domowego. Charakterystyczną cechą naszej oferty jest jej elastyczność oraz szeroka gama produktów.
Specjalista ds. sprzedaży zagranicznej
Krzęcin / zachodniopomorskie

Opis stanowiska:
Przyjmowanie i realizacja zamówień klientów
Budowanie pozytywnych relacji z klientem zewnętrznym i wewnętrznym
Kompletowanie i nadzór nad dokumentacja wywozową
Dbanie o wizerunek firmy
Wymagania:
Wymagania:
Minimum średnie wykształcenie
Mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta lub księgowości
Biegła znajomość języka angielskiego
Umiejętność obsługi komputera i pakietu MS Office
Umiejętność pracy w zespole
znajomość warunków INCOTERMS
Oferujemy:
Oferujemy:
umowę o pracę
pracę w renomowanej firmie
ciekawą pracę w młodym i dynamicznym zespole
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV na adres e-mail: k.smoderek@2x3.pl
W tytule wiadomości prosimy wpisać: Specjalista ds. sprzedaży zagranicznej
Dane teleadresowe:
2x3
Produkcja
Kamila Bożko
Słoneczna 3
73-230 Krzęcin
Polska
zachodniopomorskie
tel.: 957653848
www: 2x3.pl

Wczasy Wakacje Samochody z USA Ogłoszenia od 0 PLN