Ogłoszenie z dnia: 2017-06-19
2x3
Firma 2x3 S.A. istnieje na rynku od 1996 r. Z sukcesem zajmuje się projektowaniem, produkcją oraz dystrybucją wysokiej jakości produktów komunikacji wizualnej z przeznaczeniem dla biura, szkoły, instytucji administracji publicznej, przedsiębiorstw różnych branż, rynku reklamowego, jak również do użytku domowego. Charakterystyczną cechą naszej oferty jest jej elastyczność oraz szeroka gama produktów.
Asystent w dziale obsługi klienta zagranicznego
Krzęcin / zachodniopomorskie

Opis stanowiska:
Przyjmowanie i realizacja zamówień klientów
Budowanie pozytywnych relacji z klientem zewnętrznym i wewnętrznym
Kompletowanie i nadzór nad dokumentacja wywozową
Dbanie o wizerunek firmy
Wymagania:
Wymagania:
Minimum średnie wykształcenie
Mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta lub sprzedaży
Znajomość języka angielskiego
Umiejętność obsługi komputera i pakietu MS Office
Umiejętność pracy w zespole
Oferujemy:
Oferujemy:
umowę o pracę
pracę w renomowanej firmie
ciekawą pracę w młodym i dynamicznym zespole
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV na adres e-mail: k.smoderek@2x3.pl
W tytule wiadomości prosimy wpisać: Asystent w dziale obsługi klienta zagranicznego
Dane teleadresowe:
2x3
Produkcja
Kamila Bożko
Słoneczna 3
73-230 Krzęcin
Polska
zachodniopomorskie
tel.: 957653848
www: 2x3.pl

Wczasy Wakacje Samochody z USA Ogłoszenia od 0 PLN