Ogłoszenie z dnia: 2017-07-14
Personel International
Jesteśmy firmą specjalizującą się w szeroko rozumianym pośrednictwie pracy w kraju i za granicą. Zatrudniamy specjalistów w dziedzinie doradztwa personalnego, którzy trafnie rozpoznają potrzeby kadrowe Klienta i spełniają aspiracje zawodowe pracowników, dobierając kompetentne osoby do określonych przez niego stanowisk pracy.
Operator wózka widłowego do rozładunków i załadunków
Wola Krzyżtoporska / łódzkie

Opis stanowiska:
Zakres obowiązków:
* rozładunek i załadunek palet z napojami, piwami lub pustymi opakowaniami przy pomocy wózka podnośnikowego,
* praca w systemie jednozmianowym w godzinach 6-18 ( średnio 100-120 miesięcznie);
Wymagania:
Wymagania:
* uprawnienia na wózki jezdniowe z napędem silnikowym,
* książeczka sanitarno-epidemiologiczna,
* doświadczenie w obsłudze wózków widłowych,
* dynamika pracy,
* sumienność oraz zaangażowanie w powierzone obowiązki;
Oferujemy:
Oferujemy:
* pracę dla firmy o ugruntowanej pozycji na rynku,
* przejrzyste, atrakcyjne warunki pracy,
* możliwość zdobycia doświadczenia oraz podnoszenia kwalifikacji.
Forma kontaktu:
Kontakt:
* E-Mail: m.fredyk@personnel-international.pl
Certyfikat Agencji Zatrudnienia nr: 5703
Rodzaj pracy:
Praca na czas określony
Kadry / HR
Zwycięstwa
44-100 Gliwice
Polska
śląskie
tel.: 324419100

Wczasy Wakacje Samochody z USA Ogłoszenia od 0 PLN