Start » Oferty pracy » Szczegóły oferty

Praca czeka na Ciebie

Szukaj w słowach w treści:
Szukaj w nazwach firm:
Państwo:
Wybierz region:
Wybierz branżę:
Oferty pracy z okresu:

Reklama

Newsletter

Zapisz się i otrzymuj interesujące Cię oferty pracy prosto na skrzynkę pocztową

Ogłoszenie z dnia: 2017-09-12
Capgemini Polska Sp. z o.o.
O Nas Capgemini jest jedną z wiodących, globalnych firm oferujących usługi konsultingowe, technologie informatyczne i outsourcing. Oddział Capgemini Business Services jest obecnie jednym z największych centrów outsourcingowych działających na terenie Polski świadczącym kompleksowe usługi w 30 różnych językach z zakresu: księgowości, finansów, operacji bankowych, zarządzania dostawami, obsługi klienta oraz marketingu. W biurach Business Services w Krakowie i Katowicach zatrudnionych jest obecnie ponad 4000 pracowników.
Młodszy specjalista ds. finansowych z językiem francuskim
Nr ref.: JOB/MłSF/Francuski/KRK/KTW
Kraków, Katowice / małopolskie, śląskie

Opis stanowiska:
Obecnie do naszych biur w Krakowie i Katowicach poszukujemy pracowników na stanowisko Młodszy Specjalista ds. Finansowych ze znajomością języka francuskiego i angielskiego.

Opis stanowiska

• Zarządzanie portfolio Klientów oraz ich zapytaniami
• Przygotowywanie i wysyłanie przypomnień o płatnościach do Klientów
• Utrzymywanie kontaktu z Klientami przez telefon i e-mail.
• Procesowanie płatności elektronicznych
• Analiza bilansów, planów płatności oraz zapytań klientów
• Raportowanie danych finansowych
Wymagania:
Wymagania

• Bardzo dobra znajomość języka francuskiego (min. B2)
• Dobra znajomość języka angielskiego (min. B1)
• Dobry poziom zdolności analitycznych
• Umiejętności efektywnej współpracy z klientem oraz pracy w zespole
• Zdolności komunikacyjne na wysokim poziomie
• Dobra organizacja i zdyscyplinowane podejście do pracy
• Znajomość programów pakietu Ms Office (w szczególności Ms Excel)
Oferujemy:
Sprawdź co dla Ciebie mamy

• Praca w międzynarodowej firmie dla prestiżowych klientów - około 100 światowych marek obsługiwanych przez 6000 profesjonalistów w 30 językach.
• Jasno określona ścieżka kariery(ekspercka lub liderska) i bogata oferta szkoleniowa - ponad 20 000 szkoleń online oraz książek dostępnych dla Ciebie także z domu, szeroki wybór szkoleń w klasie, dofinansowanie do nauki języków obcych.
• Od ekspertów Capgemini nauczysz się najlepszych praktyk oraz biznesu na światowym poziomie. Ponad 900 certyfikowanychekspertów z zakresu m.in. PMP, SAP, ACCA.
• Będziesz pracować w inspirującej atmosferze. Razem pracujemy i razem świętujemy– Projekt Teatr Capgemini, wolontariat pracowniczy, wydarzenia integracyjne, wspólne granie w kosza, siatkę – każdy znajdzie coś dla siebie!
• Poza wynagrodzeniem otrzymasz pakiet dodatków pozapłacowych (opieka medyczna dla całej rodziny, dodatkowe ubezpieczenie). Możesz polecać znajomych w Programie Referencyjnymi zgarniać nagrody!
• Nasze biura mają dogodną lokalizację z certyfikatem „Przyjazny rowerom”!
• Jako osoba niepełnosprawna otrzymasz profesjonalne wsparcie. Jesteśmy otwarci na poszukiwanie i wdrażanie nowoczesnych technologii wspierających pracę osób z różnymi niepełnosprawnościami. Zależy nam na włączeniu osób niepełnosprawnych do naszych zespołów na zasadzie równych szans. Prowadzimy szkolenia z zakresu świadomości niepełnosprawności. Dołącz do naszego programu wspierającego zatrudnienie osób z niepełnosprawnościami: Win with Capgemini.
Forma kontaktu:
Zainteresowanych kandydatów prosimy o aplikowanie online lub wysyłanie CV na adres RecruitmentBPO.pl@capgemini.com. Prosimy o zawarcie numeru referencyjnego w tytule wiadomości.

Informujemy, że administratorem danych osobowych podanych w zgłoszeniach rekrutacyjnych jest Capgemini Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy al. Jerozolimskich 96. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. 2015 r. poz. 2135, 2281 ze zm.) na potrzeby realizacji procesów rekrutacji prowadzonych obecnie i w przyszłości. Informujemy, że w ramach procesu rekrutacji dane osobowe będą również przetwarzane poza Europejskim Obszarem Gospodarczym, w tym jednostki Capgemini w Indiach. Podanie danych jest dobrowolne. Każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych ich poprawiania.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Capgemini Polska Sp. z o.o. danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy na potrzeby procesów rekrutacji prowadzonych obecnie i w przyszłości zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2015 r. poz. 2135, 2281 ze zm.). Zezwalam również Capgemini Polska Sp z o.o. na przetwarzanie moich danych osobowych poza Europejskim Obszarem Gospodarczym, w tym przez jednostki w Indiach oraz klientów Capgemini obejmujących wewnętrzne oraz zewnętrzne obszary EEA.”
Wszystkim zainteresowanym zapewniamy dyskrecję. Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje. Proces rekrutacji prowadzony jest zgodnie z zasadami równego traktowania w zatrudnieniu, Kodeks Pracy, Rozdział IIa, art. 183a – 183e.
Rodzaj pracy:
Praca stała
Dane teleadresowe:
Capgemini Polska Sp. z o.o.
Obsługa Klienta / Sprzedaż
Angelika Gawlik-Gajda
Lublańska 38
31-476 Kraków
Polska
małopolskie
tel.: 126871122
www: www.pl.capgemini.com/careers

« Powrót do listy ofertWczasy Wakacje Samochody z USA Ogłoszenia od 0 PLN