Ogłoszenie z dnia: 2017-12-26
FUNDACJA REGIONALNEJ AGENCJI PROMOCJI ZATRUDNENIA
FRAPZ
Pracownik administracyjno - biurowy
Zielona Góra / lubuskie

Opis stanowiska:
Współpracę z doświadczonym i profesjonalnym zespole.
- Zdobycie doświadczenia w realizacji projektów współfinansowanych ze środków Unii Europejskiej w Perspektywie Finansowej 2014-2020
-Uczestnictwo w szkoleniach podnoszących kompetencje oraz kwalifikacje zawodowe.
- Umowę pracę na pełen etat.
Rekrutacja uczestników projektu,
- Nadzór i weryfikacja dokumentów rekrutacyjnych,
- Ustalanie terminów doradztwa i szkoleń,
- Przygotowanie umów szkoleniowych i stażowych
- Przygotowanie dokumentacji doradczej i szkoleniowej.
- Stały kontakt z opiekunem stażystów w trakcie odbywania stażu

Wymagania:
-Systematyczność, odpowiedzialność, bardzo dobrej organizacji pracy.
-Bardzo dobrej umiejętność obsługi pakietu MS Office, w szczególności znajomości programu Excel,
Forma kontaktu:
Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV na adres
o.lisowski@frapz.org.pl

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymikandydatami
Administracja / Biuro
Olaf Lisowski
Mazowiecka 5
41-205 Sosnowiec
Polska
śląskie
tel.: 694 165 664