Ogłoszenie z dnia: 2018-01-03
Talent Solution
Talent Solution to zespół ekspertów z zakresu psychologii pracy, doradztwa zawodowego oraz profesjonalistów wąskich branż i sektorów z wieloletnią, międzynarodową praktyką w obszarze HR. Świadczymy usługi w zakresie: ‘Executive Search & Recruitment’, ‘Career Management’ oraz ‘HR Consulting’. Specjalizujemy się w rekrutacji kadry menedżerskiej wyższego i średniego szczebla zarządzania oraz wykwalifikowanej i doświadczonej kadry specjalistycznej. Pracujemy dla korporacji w kraju i za granicą. Nr licencji : 7511
Dyrektor produkcji
Nr ref.: 180101_DP
Pruszków / mazowieckie

Opis stanowiska:
-Organizowanie, udoskonalanie oraz zarządzanie przebiegiem procesu produkcyjnego we wszystkich podległych działach i obszarach Pionu Produkcji,
-Terminowa realizacja planów produkcyjnych,
-Odpowiedzialność za infrastrukturę fabryczną i gospodarkę materiałową,
-Efektywne zarządzanie i koordynowanie działań podległego zespołu i działów produkcyjnych,
-Zapewnienie zgodności działań i procedur we wdrożonych systemach jakości ISO,
-Inicjowanie działań ukierunkowanych na ulepszenie technologii i optymalizację cyklu produkcyjnego,
-Tworzenie, wdrażanie i stałe monitorowanie procedur, norm, wydajności w obszarze produkcyjnym i gospodarki materiałowej,
-Opracowywanie strategii produkcyjnej,
-Sporządzanie niezbędnych raportów i analiz wydajności i efektywności produkcji,
-Odpowiedzialność za tworzenie, realizację i rozliczenie budżetu Pionu Produkcji oraz kosztów procesu produkcyjnego,
-Stała współpraca z Zarządem Spółki, bieżące raportowanie do Prezesa Zarządu Spółki oraz współpraca z innymi komórkami organizacyjnymi, zgodnie z bieżącymi potrzebami Spółki.
Wymagania:
-Kilkuletnie doświadczenie w pracy na stanowisku kierowniczym w firmie produkcyjnej, w szczególności o profilu technicznym,
-Poparte sukcesami doświadczenie w zakresie wprowadzania zmian w obszarze zarządzania produkcją i zespołami produkcyjnymi,
-Wykształcenie wyższe techniczne,
-Dobra znajomość systemów ERP,
-Znajomość Systemów Zarządzania Jakością,
-Bardzo dobra znajomość procesów produkcyjnych, w szczególności w zakresie obróbki blach i lakierowania proszkowego,
-Wiedza z zakresu budowy i naprawy maszyn i urządzeń przemysłowych,
-Praktyczna wiedza i doświadczenie w projektach z zakresu optymalizacji procesów produkcyjnych – Lean Manufacturing,
-Komunikatywna znajomość języka angielskiego,
-Umiejętność strategicznego myślenia,
-Wysokie umiejętności interpersonalne i komunikacyjne,
-Kreatywność, umiejętność inicjowania zmian, pro aktywność, silna motywacja do pracy,
-Umiejętność szybkiego podejmowania decyzji i sprawnego argumentowania,
-Rozwinięte zdolności analityczne,
-Determinacja, nastawienie na realizację założonych celów,
-Sumienność i rzetelność,
-Samodzielność i inicjatywa w działaniu,
-Wysokie zdolności organizacyjne,
-Prawo jazdy kat. B.
Oferujemy:
-Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
-Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, będącej liderem w swojej branży,
-Dużą samodzielność działań, możliwość realizowania własnych inicjatyw,
-Możliwość rozwoju zawodowego,
-Kartę Benefit System.
Prosimy o przesłanie cv z podaniem nr referencyjnego 180101_DP na adres: aplikacje@talentsolution.pl
Kadry / HR
Ewelina Wachowska
Cicha
61-710 Poznań
Polska
wielkopolskie
tel.: +48 61 222 49 64

Wczasy Wakacje Samochody z USA Ogłoszenia od 0 PLN