Ogłoszenie z dnia: 2018-02-12
Personnel International BPO Sp. z o. o.
Jesteśmy firmą specjalizującą się w szeroko rozumianym pośrednictwie pracy w kraju i za granicą. Zatrudniamy specjalistów w dziedzinie doradztwa personalnego, którzy trafnie rozpoznają potrzeby kadrowe Klienta i spełniają aspiracje zawodowe pracowników, dobierając kompetentne osoby do określonych przez niego stanowisk pracy.
Operator wózka widłowego do rozładunków i załadunków
Gliwice / łódzkie

Opis stanowiska:
Agencja zatrudnienia Personnel International BPO Sp. z o. o. (nr cert. 5703) aktualnie poszukuje dla Klienta pracownika na stanowisko:
oferta pracy tymczasowej

Miejsca pracy:
Wola Krzysztoporska

Zakres obowiązków:
rozładunek i załadunek palet z napojami, piwami lub pustymi opakowaniami przy pomocy wózka podnośnikowego,
praca w systemie jednozmianowym w godzinach 6-18 ( średnio 100-120 miesięcznie);
Wymagania:
uprawnienia na wózki jezdniowe z napędem silnikowym,
książeczka sanitarno-epidemiologiczna,
doświadczenie w obsłudze wózków widłowych,
dynamika pracy,
sumienność oraz zaangażowanie w powierzone obowiązki;
Oferujemy:
pracę dla firmy o ugruntowanej pozycji na rynku,
przejrzyste, atrakcyjne warunki pracy,
zarobki 2000-2500 netto/miesiąc,
pracę tylko w dni robocze(weekendy i święta wolne od pracy),
możliwość zdobycia doświadczenia oraz podnoszenia kwalifikacji.
Forma kontaktu:
E-Mail: m.fredyk@personnel-international.pl
Certyfikat Agencji Zatrudnienia nr: 5703
Rodzaj pracy:
Praca na czas określony
Praca fizyczna
Zwycieństwa 52a
44-100 Gliwice
Polska
śląskie
tel.: 32 441 91 50

Wczasy Wakacje Samochody z USA Ogłoszenia od 0 PLN