Ogłoszenie z dnia: 2018-02-13
Talent Solution
Talent Solution to zespół ekspertów z zakresu psychologii pracy, doradztwa zawodowego oraz profesjonalistów wąskich branż i sektorów z wieloletnią, międzynarodową praktyką w obszarze HR. Świadczymy usługi w zakresie: ‘Executive Search & Recruitment’, ‘Career Management’ oraz ‘HR Consulting’. Specjalizujemy się w rekrutacji kadry menedżerskiej wyższego i średniego szczebla zarządzania oraz wykwalifikowanej i doświadczonej kadry specjalistycznej. Pracujemy dla korporacji w kraju i za granicą. Nr licencji : 7511
Młodszy księgowy
Nr ref.: 180202_MK
Poznań / wielkopolskie

Opis stanowiska:
• Samodzielne, kompleksowe prowadzenie ksiąg przychodów i rozchodów- KPiR;
• Umiejętność rozliczania list płac, oraz deklaracji ZUS (w małych firmach);
• Umiejętność sporządzania i rozliczania umów zleceń, oraz umów o dzieło;
• Bieżący kontakt oraz doradztwo klientom biura.
Wymagania:
• Minimum dwuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
• Znajomość podstawowych zagadnień z zakresu podatków, prawa pracy oraz US;
• Samodzielność i skrupulatność przy wykonywaniu zadań;
• Proaktywność i bardzo dobra organizacja pracy własnej;
• Wysoka kultura osobista oraz postawa prokliencka;
• Umiejętność analitycznego myślenia;
• Mile widziana znajomość programów ENOVA oraz TAXPro;
• Znajomość pakietu MS Office.
Oferujemy:
• Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę;
• Praca w centrum Poznania;
• Samodzielność w realizacji codziennych zadań;
• Przyjazne środowisko pracy;
• Możliwość rozwoju oraz zdobycia cennego doświadczenia zawodowego.
Prosimy o przesłanie CV z podanym numerem referencyjnym 180202_MK na adres: aplikacje@talentsolution.pl

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi osobami.

Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: „Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Talent Solution z siedzibą w Poznaniu, moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych, w celu prowadzenia procesów rekrutacyjnych z udziałem potencjalnych pracodawców (przechowywania i przetwarzania przekazanych danych osobowych oraz ich udostępniania potencjalnym pracodawcom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych, w tym na otrzymywanie informacji o ofertach pracy), aż do momentu pisemnego wycofania zgody. Administratorem danych osobowych jest Talent Solution, z siedzibą w Poznaniu (61-710 Poznań, ul. Cicha 19/2) – agencja doradztwa personalnego ujawniona w rejestrze Marszałka Województwa Wielkopolskiego pod numerem 7511. Mam świadomość, iż przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych oraz ich poprawiania i że podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne, niemniej niezbędne do realizacji ww. celu”
Kadry / HR
Agnieszka Jaworska
Cicha
61-710 Poznań
Polska
wielkopolskie
tel.: +48 61 222 49 64

Wczasy Wakacje Samochody z USA Ogłoszenia od 0 PLN