Ogłoszenie z dnia: 2018-02-20
Talent Solution
Talent Solution to zespół ekspertów z zakresu psychologii pracy, doradztwa zawodowego oraz profesjonalistów wąskich branż i sektorów z wieloletnią, międzynarodową praktyką w obszarze HR. Świadczymy usługi w zakresie: ‘Executive Search & Recruitment’, ‘Career Management’ oraz ‘HR Consulting’. Specjalizujemy się w rekrutacji kadry menedżerskiej wyższego i średniego szczebla zarządzania oraz wykwalifikowanej i doświadczonej kadry specjalistycznej. Pracujemy dla korporacji w kraju i za granicą. Nr licencji : 7511
Pomocnik mechanika precyzyjnego
Nr ref.: 180205_PMP
Tarnowo Podgórne / wielkopolskie

Opis stanowiska:
• Zapewnienie sprawnego działania parku maszynowego,
• Przeprowadzanie bieżących prac naprawczych, konserwacyjnych i przeglądów maszyn wykrawających,
• Nadzór nad stanem technicznym maszyn,
• Wymiana narzędzi i ustawianie maszyn zgodnie z potrzebami produkcyjnymi,
• Analizowanie problemów związanych z pracą urządzeń w celu eliminowania przestojów produkcyjnych.
Wymagania:
• Umiejętność szybkiego uczenia się i chęć do zdobycia fachowej wiedzy z zakresu mechaniki precyzyjnej,
• Zainteresowanie mechaniką i majsterkowaniem,
• Mile widziane wykształcenie zawodowe techniczne o profilu mechanicznym,
• Zdolności manualne, ‘zmysł techniczny’,
• Gotowość do pracy w systemie zmianowym,
• Podstawowa umiejętność obsługi komputera,
• Solidność w wykonywaniu swoich obowiązków,
• Sumienność i odpowiedzialność
Oferujemy:
• Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
• Szkolenie wewnętrzne w zakresie mechaniki precyzyjnej przeprowadzone przez doświadczonego mechanika,
• Atrakcyjne wynagrodzenie,
• Komfortowe warunki pracy w dysponującym nowoczesnym parkiem maszynowym zakładzie produkcyjnym,
• Przyjazną atmosferę pracy.
Prosimy o przesłanie CV z podanym numerem referencyjnym 180205_PMP na adres: aplikacje@talentsolution.pl

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi osobami.

Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: „Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Talent Solution z siedzibą w Poznaniu, moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych, w celu prowadzenia procesów rekrutacyjnych z udziałem potencjalnych pracodawców (przechowywania i przetwarzania przekazanych danych osobowych oraz ich udostępniania potencjalnym pracodawcom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych, w tym na otrzymywanie informacji o ofertach pracy), aż do momentu pisemnego wycofania zgody. Administratorem danych osobowych jest Talent Solution, z siedzibą w Poznaniu (61-710 Poznań, ul. Cicha 19/2) – agencja doradztwa personalnego ujawniona w rejestrze Marszałka Województwa Wielkopolskiego pod numerem 7511. Mam świadomość, iż przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych oraz ich poprawiania i że podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne, niemniej niezbędne do realizacji ww. celu”
Kadry / HR
Agnieszka Jaworska
Cicha
61-710 Poznań
Polska
wielkopolskie
tel.: +48 61 222 49 64

Wczasy Wakacje Samochody z USA Ogłoszenia od 0 PLN