Ogłoszenie z dnia: 2018-02-20
Talent Solution
Talent Solution to zespół ekspertów z zakresu psychologii pracy, doradztwa zawodowego oraz profesjonalistów wąskich branż i sektorów z wieloletnią, międzynarodową praktyką w obszarze HR. Świadczymy usługi w zakresie: ‘Executive Search & Recruitment’, ‘Career Management’ oraz ‘HR Consulting’. Specjalizujemy się w rekrutacji kadry menedżerskiej wyższego i średniego szczebla zarządzania oraz wykwalifikowanej i doświadczonej kadry specjalistycznej. Pracujemy dla korporacji w kraju i za granicą. Nr licencji : 7511
Praktykant/ka / Researcher w dziale rekrutacji
Nr ref.: 180206_TS
Poznań / wielkopolskie

Opis stanowiska:
• Pozyskiwanie kandydatów metodą direct search oraz Internet search,
• Współuczestnictwo w tworzeniu profili kandydatów,
• Opracowywanie i wdrażanie nowych, nieszablonowych rozwiązań komunikacji z użytkownikami z wykorzystaniem możliwych kanałów online (w szczególności mediów społecznościowych),
• Redagowanie ogłoszeń rekrutacyjnych i dobór najbardziej efektywnych kanałów publikacji,
• Nawiązywanie i budowanie długofalowych relacji z kandydatami i klientami,
• Wsparcie przy realizacji bieżących projektów rekrutacyjnych.
Wymagania:
Dołącz do nas jeżeli:
• Jesteś studentem 3, 4 lub 5 roku i pragniesz zdobyć pierwsze doświadczenie w obszarze HR,
• Doskonale radzisz sobie z wyszukiwaniem informacji,
• Znasz język angielski na poziomie minimum dobrym,
• Łatwo nawiązujesz kontakty interpersonalne,
• Dobrze znasz kanały social media i potrafisz poprowadzić w nich skuteczne działania,
• Posiadasz rozwinięte zdolności komunikacyjne,
• Jesteś doskonale zorganizowany/a, zaangażowany/a, sumienny/a,
• Lubisz wyzwania i ambitne cele,
• Cechuje Cię proaktywność, entuzjazm, pasja,
• Mile widziane zainteresowanie obszarem HR oraz nowoczesnych technologii,
• Mile widziane lekkie pióro.
Oferujemy:
• Możliwość zdobycia praktycznego doświadczenia w realizacji procesów rekrutacyjnych z zastosowaniem nowoczesnych metod rekrutacji,
• Elastyczny wymiar czasu praktyki, dopasowany do grafiku zajęć na uczelni,
• Dostęp do unikalnej wiedzy i doświadczenia w obszarze HR,
• Przyjazną atmosferę pracy w zespole zorientowanym na dzielenie się wiedzą,
• Biuro w centrum Poznania,
• Otwartość na kreatywność i inicjatywę własną,
• Możliwość zatrudnienia po pozytywnym zakończeniu praktyk
Prosimy o przesłanie CV z podanym numerem referencyjnym 180206_TS na adres:aplikacje@talentsolution.pl

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi osobami.

Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: „Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Talent Solution z siedzibą w Poznaniu, moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych, w celu prowadzenia procesów rekrutacyjnych z udziałem potencjalnych pracodawców (przechowywania i przetwarzania przekazanych danych osobowych oraz ich udostępniania potencjalnym pracodawcom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych, w tym na otrzymywanie informacji o ofertach pracy), aż do momentu pisemnego wycofania zgody. Administratorem danych osobowych jest Talent Solution, z siedzibą w Poznaniu (61-710 Poznań, ul. Cicha 19/2) – agencja doradztwa personalnego ujawniona w rejestrze Marszałka Województwa Wielkopolskiego pod numerem 7511. Mam świadomość, iż przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych oraz ich poprawiania i że podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne, niemniej niezbędne do realizacji ww. celu”
Rodzaj pracy:
Praktyka
Kadry / HR
Agnieszka Jaworska
Cicha
61-710 Poznań
Polska
wielkopolskie
tel.: +48 61 222 49 64