Ogłoszenie z dnia: 2018-02-21
Talent Solution
Talent Solution to zespół ekspertów z zakresu psychologii pracy, doradztwa zawodowego oraz profesjonalistów wąskich branż i sektorów z wieloletnią, międzynarodową praktyką w obszarze HR. Świadczymy usługi w zakresie: ‘Executive Search & Recruitment’, ‘Career Management’ oraz ‘HR Consulting’. Specjalizujemy się w rekrutacji kadry menedżerskiej wyższego i średniego szczebla zarządzania oraz wykwalifikowanej i doświadczonej kadry specjalistycznej. Pracujemy dla korporacji w kraju i za granicą. Nr licencji : 7511 Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi osobami. Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: „Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Talent Solution z siedzibą w Poznaniu, moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych, w celu prowadzenia procesów rekrutacyjnych z udziałem potencjalnych pracodawców (przechowywania i przetwarzania przekazanych danych osobowych oraz ich udostępniania potencjalnym pracodawcom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych, w tym na otrzymywanie informacji o ofertach pracy), aż do momentu pisemnego wycofania zgody. Administratorem danych osobowych jest Talent Solution, z siedzibą w Poznaniu (61-710 Poznań, ul. Cicha 19/2) – agencja doradztwa personalnego ujawniona w rejestrze Marszałka Województwa Wielkopolskiego pod numerem 7511. Mam świadomość, iż przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych oraz ich poprawiania i że podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne, niemniej niezbędne do realizacji ww. celu”
Account Manager
Nr ref.: 180208_BM
Poznań / wielkopolskie

Opis stanowiska:
• Efektywne pozyskiwanie nowych klientów w obszarach FMCG/sieci handlowych/e-commerce
• Prowadzenie rozmów sprzedażowych i negocjacji handlowych z klientami sieciowymi,
• Realizacja założonych planów sprzedażowych,
• Budowanie pozytywnych, długofalowych relacji biznesowych z klientami firmy,
• Dbałość o najwyższy standard obsługi klientów,
• Przygotowywanie ofert i indywidualnych rozwiązań współpracy dla klientów,
• Współpraca z działem projektowym, produktowym i marketingowym,
• Zaangażowanie w realizację celów biznesowych całego zespołu.
Wymagania:
• Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, preferowane w środowisku klientów sieciowych,
• Poparte sukcesami doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu projektów sprzedażowych,
• Zainteresowanie rynkiem mobilnym i nowymi technologiami,
• Bardzo dobra znajomość technik i narzędzi sprzedażowych i negocjacyjnych,
• Silne zorientowanie na wyniki i osiąganie celów,
• Wysokie umiejętności interpersonalne i komunikacyjne,
• Umiejętność słuchania klienta i dopasowywania oferty do jego potrzeb,
• Sumienność, rzetelność i systematyczność,
• Bardzo dobra organizacja swojego czasu pracy,
• Umiejętność pracy z ludźmi i profesjonalnej obsługi klienta,
• Wysoka kultura osobista,
• Samodzielność i inicjatywa w działaniu.
Oferujemy:
• Atrakcyjne warunki pracy w oparciu o wybraną formę zatrudnienia,
• Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, dostarczającej jedne z największych w Polsce aplikacji mobilnych,
• Współpracę z dużymi, ciekawymi markami o ogólnopolskim zasięgu,
• Wypracowaną bazę kontaktów biznesowych obecnych i perspektywicznych klientów,
• Pracę w młodym i energicznym zespole,
• Komfortowe warunki pracy w nowoczesnym biurze w centrum Poznania,
• Atrakcyjne wynagrodzenie, pakiet benefitów (m.in. karta Multisport, ubezpieczenie LuxMed, lekcje j. angielskiego, spotkania integracyjne).
Prosimy o przesłanie CV z podanym numerem referencyjnym 180208_BM na adres:aplikacje@talentsolution.pl
Kadry / HR
Paulina Graf
Cicha
61-710 Poznań
Polska
wielkopolskie
tel.: +48 61 222 49 64