Ogłoszenie z dnia: 2018-02-27
Talent Solution
Talent Solution to zespół ekspertów z zakresu psychologii pracy, doradztwa zawodowego oraz profesjonalistów wąskich branż i sektorów z wieloletnią, międzynarodową praktyką w obszarze HR. Świadczymy usługi w zakresie: ‘Executive Search & Recruitment’, ‘Career Management’ oraz ‘HR Consulting’. Specjalizujemy się w rekrutacji kadry menedżerskiej wyższego i średniego szczebla zarządzania oraz wykwalifikowanej i doświadczonej kadry specjalistycznej. Pracujemy dla korporacji w kraju i za granicą. Nr licencji : 7511 Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi osobami. Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: „Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Talent Solution z siedzibą w Poznaniu, moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych, w celu prowadzenia procesów rekrutacyjnych z udziałem potencjalnych pracodawców (przechowywania i przetwarzania przekazanych danych osobowych oraz ich udostępniania potencjalnym pracodawcom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych, w tym na otrzymywanie informacji o ofertach pracy), aż do momentu pisemnego wycofania zgody. Administratorem danych osobowych jest Talent Solution, z siedzibą w Poznaniu (61-710 Poznań, ul. Cicha 19/2) – agencja doradztwa personalnego ujawniona w rejestrze Marszałka Województwa Wielkopolskiego pod numerem 7511. Mam świadomość, iż przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych oraz ich poprawiania i że podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne, niemniej niezbędne do realizacji ww. celu”
Młodszy Konsultant ds. Rekrutacji
Nr ref.: 180209_JKTS
Poznań / wielkopolskie

Opis stanowiska:
Samodzielna realizacja procesów rekrutacyjnych na stanowiska specjalistyczne,
Pozyskiwanie kandydatów metodą direct search oraz Internet search,
Selekcja, weryfikacja i ocena kandydatów zgodnie z filozofią ‘perfect match’,
Opracowywanie i wdrażanie nowych, nieszablonowych rozwiązań komunikacji z kandydatami z wykorzystaniem możliwych kanałów online (w szczególności mediów społecznościowych),
Tworzenie profili kandydatów,
Dbałość o najwyższy standard obsługi i realizacji zleceń,
Skuteczne budowanie długofalowych, pozytywnych relacji i partnerska współpraca z klientami,
Efektywne planowanie działań w realizacji projektów oraz elastyczne dostosowywanie ich do zmieniających się wymagań,
Redagowanie ogłoszeń rekrutacyjnych i dobór najbardziej efektywnych kanałów publikacji.
Wymagania:
DOŁĄCZ DO NAS JEŻELI:

Jesteś studentem/ką 4 lub 5 roku i pragniesz rozwijać się w obszarze HR,
Jesteś dyspozycyjny/a w wymiarze około 30 godzin tygodniowo,
Posiadasz pierwsze, kilkumiesięczne doświadczenie na podobnym stanowisku,
Doskonale radzisz sobie z wyszukiwaniem informacji,
Znasz język angielski na poziomie minimum dobrym,
Łatwo nawiązujesz kontakty interpersonalne,
Dobrze znasz kanały social media i potrafisz poprowadzić w nich skuteczne działania,
Posiadasz rozwinięte zdolności komunikacyjne,
Jesteś osobą doskonale zorganizowaną, zaangażowaną, sumienną,
Lubisz wyzwania i ambitne cele,
Cechuje Cię kreatywność, dynamizm, proaktywność,
Realizujesz powierzone zadania z entuzjazmem i pasją,
Mile widziane zainteresowanie obszarem nowoczesnych technologii,
Mile widziane lekkie pióro.
Oferujemy:
Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności,
Współpracę w wymiarze ok. 30 godzin tygodniowo i elastyczny grafik,
Dostęp do bogatej, wewnętrznej bazy wiedzy i najlepszych wzorców rekrutacji,
Możliwość realizacji procesów rekrutacyjnych z zastosowaniem nowoczesnych metod rekrutacji,
Współpracę z ciekawymi, rozpoznawalnymi firmami,
Pracę w dynamicznym, przyjaznym, zorientowanym na dzielenie się wiedzą zespole,
Biuro w centrum Poznania,
Otwartość na kreatywność i inicjatywę własną.
Prosimy o przesłanie cv z podaniem nr referencyjnego 180209_JKTS na adres: aplikacje@talentsolution.pl
Kadry / HR
Paulina Graf
Cicha
61-710 Poznań
Polska
wielkopolskie
tel.: +48 61 222 49 64