Ogłoszenie z dnia: 2018-02-28
Manpower
Manpower to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. Nasza firma jest obecna w 82 krajach, na terenie Polski mamy 50 oddziałów. Współpracujemy z 400 000 klientów rocznie, w tym małymi i średnimi przedsiębiorstwami ze wszystkich sektorów, a także największymi światowymi korporacjami. Nasze usługi obejmują pracę tymczasową, rekrutację pracowników stałych, zatrudnienie zewnętrzne oraz doradztwo personalne.
MECHANIK/ ELEKTROMECHANIK 4500 zł brutto
Legionowo / mazowieckie

Opis stanowiska:
Dla naszego klienta: wiodącej firmy w branży spożywczej poszukujemy kandydatów na stanowiska:

• MECHANIK/ ELEKTROMECHANIK

Obowiązki:
- bieżąca konserwacja maszyn i urządzeń
- monitorowanie pracy urządzeń, usuwanie awarii oraz usterek
- montaż i demontaż maszyn/podzespołów

Wymagania:
- podstawowa wiedza z zakresu mechaniki i elektryki
- uprawnienia elektryczne do 1kV (SEP)
- doświadczenie na podobnym stanowisku min 2 lata
Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie
- umowę o pracę bezpośrednio u naszego klienta
- wynagrodzenie wypłacane zawsze na czas
- pracę w trybie 3- zmianowym
- darmowy dojazd do pracy; trasa: Płońsk- Zakroczym- Nowy Dwór Mazowiecki- Skrzeszew- Legionowo ( przystanki również w mniejszych miejscowościach na trasie autobusu)
Osoby zainteresowane ofertą zapraszamy do oddziału Manpower w Nowym Dworze Mazowieckim ul. Przejazd 7 lok U-5, lub przesłanie swojego CV.

Manpower (numer certyfikatu 412).