Ogłoszenie z dnia: 2018-03-13
Personel International
Jesteśmy firmą specjalizującą się w szeroko rozumianym pośrednictwie pracy w kraju i za granicą. Zatrudniamy specjalistów w dziedzinie doradztwa personalnego, którzy trafnie rozpoznają potrzeby kadrowe Klienta i spełniają aspiracje zawodowe pracowników, dobierając kompetentne osoby do określonych przez niego stanowisk pracy.
Pracownik magazynowy do regeneracji palet
Kolonia / inne

Opis stanowiska:
Zakres obowiązków:
• regeneracja palet typu dusseldorfer przy pomocy elektronarzędzi,
• dbanie o porządek w miejscu pracy,
• praca w systemach zmianowych,
Wymagania:
Wymagania:
• dynamika pracy oraz tężyzna fizyczna,
• doświadczenie na podobnym stanowisku(warunek konieczny),
• mile widziane prawo jazdy kat. B + własny samochód na czas wyjazdu;
Oferujemy:
Oferujemy:
• legalną pracę dla firmy o ugruntowanej pozycji na rynku międzynarodowym,
• zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
• premie uzależnione od efektów pracy,
• zakwaterowanie na terenie Niemiec w pobliżu miejsca pracy,
• opiekę polskiego koordynatora,
• możliwość wieloletniej współpracy.
Forma kontaktu:
• E-Mail: m.kuczak@personnel-international.pl
Certyfikat Agencji Zatrudnienia nr: 5703
Kadry / HR
Zwycięstwa
44-100 Gliwice
Polska
śląskie
tel.: 324419100

Wczasy Wakacje Samochody z USA Ogłoszenia od 0 PLN