Ogłoszenie z dnia: 2018-04-13
Werker Sp. z o. o.
Werker Sp. z o.o. jest agencją świadczącą usługi w zakresie zintegrowanego doradztwa personalnego. Pośredniczymy w zatrudnianiu pracowników na międzynarodową skalę a także jesteśmy ekspertami w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych zarówno dla pracowników wyższego, jak i niższego szczebla.
Kierowca kat. C, Niemcy/Herne, 2000 EUR brutto + diety + zakwaterowanie
Nr ref.: JS/ DH /2018
Wrocław / dolnośląskie

Opis stanowiska:
Dla naszego niemieckiego Klienta poszukujemy:

KIEROWCY C

Miejsce pracy: Niemcy – Berlin, Herne
Nr Ref.: JS/ DH /2018
Obowiązki:
• praca na solówce w transporcie krajowym
• załadunek i rozładunek auta

Wymagania:
• aktualne prawo jazdy C z kodem 95 i karta kierowcy
• minimum roczne doświadczenie w kierowaniu pojazdami
• komunikatywna znajomość języka niemieckiego
• chęć do podjęcia pracy na dłuższy okres czasu
Oferujemy:
• pracę z zachowaniem norm czasu pracy kierowców
• pracę na nowoczesnych samochodach
• niemiecką umowa o pracę ze wszystkimi dodatkami
• nowoczesna baza socjalna
• dobre wynagrodzenie : 1700 – 2000 EUR brutto + diety + zakwaterowanie
• możliwość zdobycia doświadczenia w niemieckiej firmie
• zdalną opiekę konsultanta przez cały czas trwania kontraktu
• kierowanie pojazdami typu solówka (12t.) w transporcie krajowym
• zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę w miejscowości Herne, na Berlin poszukiwane osoby z własnym zakwaterowaniem
• praca od poniedziałku do piątku ( ok 48 godz. w tygodniu )
• możliwość podjęcia pracy od zaraz

Zainteresowany? Masz więcej pytań? Od tego jesteśmy, więc zadzwoń zanim zrobią to inni pod nr tel. + 48 791 553 881 lub prześlij swoje aktualne CV ze zdjęciem na adres: ag@werker.pl wpisując w tytule
JS/ DH /2018
Więcej ofert pracy na stronie: www.werker.pl
*Oferujemy wyłącznie legalne zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę. Od kandydatów nie pobieramy prowizji.
Prosimy o załączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez Werker Sp. z o. o. zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t. j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm. )
Doradztwo / Konsulting
Aldona
Ofiar Oświęcimskich 19/306
50-069 Wrocław
Polska
dolnośląskie
tel.: 791553881

Wczasy Wakacje Samochody z USA Ogłoszenia od 0 PLN