Ogłoszenie z dnia: 2018-04-13
German Logistic GMBH Oddział Polska
Jesteśmy agencją zatrudnienia która od ponad 15 lat kieruje skutecznie polskich Pracowników do niemieckich Firm i Przedsiębiorców. Dzięki swoim działaniom jesteśmy dobrze postrzegani i konkurencyjni, a Pracownicy zbierają pochlebne opinie swoich Pracodawców.
Brygadzista magazynowy/ Koordynator ze znajomością języka niemieckiego
całe Niemcy / inne

Opis stanowiska:
Agencja zatrudnienia German Logistic GmbH Sp. z o. o. Oddział w Polsce(nr cert. 12784) poszukuje pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Niemcy

do obowiązków brygadzisty należeć będzie m.in.:

• reprezentowanie firmy poprzez kontakt z niemieckim klientem,
• współpraca z koordynatorem projektu,
• współpraca z biurami rekrutacyjnymi na terenie Polski,
• pośrednictwo pomiędzy niemieckim brygadzistą oraz polskimi pracownikami,
• koordynacja pracy podległych pracowników(m.in. kontrole skompletowanych palet pod względem ilościowym oraz jakościowym),
• szeroko pojęta opieka nad polskimi pracownikami;
Wymagania:
wymagania:
• znajomość języka niemieckiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację,
• min. wykształcenie- średnie,
• prawo jazdy kat. B,
• uprawnienia na wózki widłowe,
• doświadczenie w pracy magazynowej lub na produkcji,
• odpowiedzialność, rzetelność, komunikatywność;

Oferujemy:
oferujemy:
• pracę dla firmy o ugruntowanej pozycji na rynku,
• zatrudnienie na postawie niemieckiej umowy o pracę,
• długoterminową współpracę,
• stałe wynagrodzenie miesięczne+ prowizje,
• zakwaterowanie,
• samochód, komputer oraz telefon służbowy.
Aplikacje CV prosimy przesyłać na mail: m.raczynska@german-logistic.pl
Kadry / HR
personel
Zwycięstwa 52A
44-100 gliwice
Polska
śląskie
tel.: 32 441 91 50

Wczasy Wakacje Samochody z USA Ogłoszenia od 0 PLN