Ogłoszenie z dnia: 2018-05-14
Ready4S Sp. z o.o.
Ready4S to prężnie rozwijający się software house z Krakowa zajmujący się projektowaniem i tworzeniem aplikacji mobilnych dla start-upów i korporacji z całego świata. W ciągu 6 lat naszego istnienia zrealizowaliśmy ponad 100 projektów dla klientów z ponad 35 krajów, w tym dla marek takich jak: Coca-Cola, Credit Agricole, Zamel czy Roche. To wszystko sprawiło, że w 2015 i 2016 roku zostaliśmy nagrodzeni tytułem najlepszego developera aplikacji mobilnych na świecie w prestiżowym rankingu portalu AppFutura.
Infobroker/Researcher
Kraków / małopolskie

Opis stanowiska:
Cześć! Do zespołu Ready4S szukamy Researchera, który chciałby zdobyć lub rozwijać swoje doświadczenie. Jeśli lubisz szperać w Internetach i potrafisz znaleźć igłę w stogu siana– zapraszamy :)

JAKIE ZADANIA NA CIEBIE CZEKAJĄ:

- wyszukiwanie informacji w internecie i mediach społecznościowo-biznesowych wspierających działania sprzedażowe
- tworzenie i aktualizacja bazy danych
- przygotowywanie raportów
- ścisła współpraca z zespołem sprzedażowym
Wymagania:
SZUKAMY WŁAŚNIE CIEBIE, JEŚLI:

- potrafisz wyszukiwać informacje i z łatwością poruszasz się po Internecie
- umiesz pracować pod presją czasu i jesteś dobrze zorganizowany/a
- dociekliwość, skrupulatność i wytrwałość to Twoje mocne strony
- lubisz pracować samodzielnie i analizować dane
- opanowałeś/aś język angielski w stopniu (min. B2)

Mile widziane doświadczenie na analogicznym stanowisku
Oferujemy:
DLACZEGO WARTO?

- będziesz współtworzyć globalną markę obecną w 35 krajach i na 6 kontynentach
- otrzymasz wsparcie Mentora, szkolenie wdrożeniowe i poznasz specjalistów, którzy chętnie dzielą się swoją wiedzą oraz szkolenia z zakresu obsługi biznesowej klienta
- zdobędziesz wiedzę i praktyczne doświadczenie z zakresu wyszukiwania informacji biznesowych
- masz możliwość wyspecjalizowania się w kierunku wyszukiwania informacji w branży mobile
- oferujemy pracę w wymiarze 30-40 godzin tygodniowo
- gwarantujemy elastyczny czas pracy i możliwość częściowej pracy zdalnej
- dostarczymy Ci niezbędny sprzęt i narzędzia pracy
- co jak co, ale na pewno możesz liczyć na świetną atmosferę pracy i cykliczne imprezy integracyjne,
- zadbamy o Twoje zdrowie z pakietem prywatnej opieki medycznej.
Chcesz do nas dołączyć? Zapraszamy: https://ready4s.elevato.net/pl/researcher-infobroker,ja,122
Informatyka / Telekomunikacja
Beata Kapturkiewicz
ul. Miodowa 14/7
31-055 Kraków
Polska
małopolskie
tel.: 511 333 669
www: ready4s.com

Wczasy Wakacje Samochody z USA Ogłoszenia od 0 PLN