Ogłoszenie z dnia: 2018-06-12
Ready4S Sp. z o.o.
Ready4S to prężnie rozwijający się software house z Krakowa zajmujący się projektowaniem i tworzeniem aplikacji mobilnych dla start-upów i korporacji z całego świata. W ciągu 6 lat naszego istnienia zrealizowaliśmy ponad 100 projektów dla klientów z ponad 20 krajów, w tym dla marek takich jak: Coca-Cola, Credit Agricole, Zamel czy Roche. To wszystko sprawiło, że w 2015 zostaliśmy nagrodzeni tytułem najlepszego developera aplikacji mobilnych na świecie w prestiżowym rankingu portalu AppFutura.
Office Administrator
Kraków / małopolskie

Opis stanowiska:
Cześć, zespół Ready4S szuka osoby, która zaopiekuje się naszym biurem i zadba o pracowników. Jeżeli lubisz typową pracę administracyjną, nie nudzą Cię papierki i załatwianie bieżących spraw, a do tego jesteś cierpliwy/a i masz serce na dłoni - zgłoś się do nas!

TWOJE PRZYSZŁE OBOWIĄZKI:
- organizacja pracy biura i recepcji, w tym realizacja zamówień biurowych oraz wysyłek, dbanie o estetykę przestrzeni, ewidencja sprzętu oraz zlecanie napraw urządzeń
- witanie i obsługa gości
- nadzór nad dokumentacją i monitoring plików wewnętrznych, będziesz obsługiwać korespondencję i dbać o prawidłowy obieg dokumentów, redagować pisma i przygotowywać wyceny oraz oferty
- współpraca z firmami zewnętrznymi (głównie dostawcami usług) wraz z negocjowaniem warunków
- przygotowywanie dokumentów księgowych, zatroszczysz się o obieg faktur, ich sprawdzanie, opisywanie, wystawianie i wysyłanie
- wspieranie pracowników w ich codziennej pracy m.in. przygotowywanie stanowisk pracy dla nowych pracowników
Wymagania:
PO CZYM POZNAMY, ŻE TO WŁAŚNIE TY:
- posiadasz doświadczenie w pracy administracyjno-biurowej
- znasz podstawowe zasady rachunkowości i fakturowania
- bardzo dobrze zorganizujesz swoją pracę i radzisz sobie z dużą ilością zadań
- jesteś samodzielny/a i cechuje Cię pozytywne nastawienie do ludzi
- posługujesz się językiem angielskim na poziomie komunikatywnym
Oferujemy:
DLACZEGO WARTO? ZOBACZ, CO CI OFERUJEMY:
- stabilną pracę w firmie, w której wiele się dzieje
- pracę na pełen etat od poniedziałku do piątku
- elastyczny czas pracy i możliwość częściowej pracy zdalnej
- przestrzeń do wdrażania własnych pomysłów i wychodzenia z inicjatywą
- pakiet prywatnej opieki medycznej i jeśli zechcesz pakiet sportowy
- co jak co, ale na pewno możesz liczyć na świetną atmosferę pracy i imprezy integracyjne
Chcesz do nas dołączyć? Zapraszamy: https://ready4s.elevato.net/pl/office-administrator,ja,124
Informatyka / Telekomunikacja
Beata Kapturkiewicz
ul. Miodowa 14/7
31-055 Kraków
Polska
małopolskie
tel.: 511 333 669
www: ready4s.com