Ogłoszenie z dnia: 2018-07-11
Werkservice
Werkservice zajmuje się rekrutacją, zatrudnianiem i delegowaniem ludzi do pracy na terenie Polski i zagranicy.
KIEROWCA CE, chłodnia we Francji
Nr ref.: NM/TP/2018
Paryż / inne

Opis stanowiska:
Przewóz żywności samochodami typu chłodnia w transporcie międzynarodowym (kraje UE)
Wymagania:
- doświadczenie w pracy jako kierowca kat. C+E,
- znajomość j. anielskiego lub j. francuskiego jest dodatkowym atutem,
- karta kierowcy,
- chęć podjęcia dłuższej współpracy,
Oferujemy:
- legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (systematyczne rozliczanie czasu pracy, terminowe wypłacanie wynagrodzeń, płatny urlop),
- atrakcyjny system płacy (podstawa + wysokie delegacje),
- praca w systemie 4/2 (4 tygodnie/2 tygodnie),
- pracodawca zapewnia bezpłatny dojazd do pracy z siedziby Firmy (Wrocławia) do Francji i z powrotem,
- telefoniczną opiekę konsultanta w języku polskim przez cały czas trwania kontraktu
Osoby zainteresowane podjęciem pracy proszę o kontakt telefoniczny pod nr 0048 576 175 003:
w soboty i niedziele w godz. 10:00 – 18:00,
w dni powszednie w godz. 18:00 – 21:00.
Zapraszam też do kontaktu mailowego. Zgłoszenia proszę przesyłać na adres mk@werkservice.pl.

Więcej ofert pracy na stronie: werkservice.eu
Dane teleadresowe:
Werkservice
Transport / Spedycja / Logistyka
Maria Kaszowska
Stefana Jaracza 37/5D
55-305 Wrocław
Polska
dolnośląskie
tel.: 576 175 003
www: werkservice.eu