Ogłoszenie z dnia: 2018-10-12
Personel International
Jesteśmy firmą specjalizującą się w szeroko rozumianym pośrednictwie pracy w kraju i za granicą. Zatrudniamy specjalistów w dziedzinie doradztwa personalnego, którzy trafnie rozpoznają potrzeby kadrowe Klienta i spełniają aspiracje zawodowe pracowników, dobierając kompetentne osoby do określonych przez niego stanowisk pracy.
Manager Działu Rekrutacji z j.ukraińskim lub j.rosyjskim
Gliwice / śląskie

Opis stanowiska:
Zakres obowiązków:
• Pozyskiwanie i efektywna współpraca z klientami, pośrednikami itp. z Europy Wschodniej i Azji m.in. Indie, Nepal, Ukraina, Białoruś, Mołdawia, Uzbekistan, Tadżykistan
• Zarządzanie zespołem pracowników rekrutacji
• Planowanie i realizacja procesu rekrutacji na potrzeby firmy i klientów zewnętrznych
• Przyjmowanie i realizacja zleceń rekrutacyjnych od kierowników/koordynatorów
• Tworzenie i zarządzanie bazą danych kandydatów
• Pozyskiwanie i selekcja kandydatów do pracy
• Planowanie strategii zatrudnienia m.in. cudzoziemców przy uwzględnieniu oczekiwań klienta firmy
• Udział w akcjach marketingowych i informacyjnych dotyczących powierzonych zadań
• Terminowe sporządzanie raportów, opinii itp.
• Współpraca z klientami w ramach powierzonych zadań
• Efektywna współpraca z innymi działami firmy
• Budowanie pozytywnych relacji ze współpracownikami i klientami pracodawcy
Wymagania:
Wymagania:
• Znajomość języka ukraińskiego lub rosyjskiego w stopniu biegłym
• Czynne prawo jazdy kat.B
• Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
• Dobra znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office
• Umiejętność pracy w zespole, terminowość, dokładność
• Komunikatywność i dobra organizacja pracy własnej
Oferujemy:
Oferujemy:
• Atrakcyjne wynagrodzenie w przedziale 5500- 6000 tys. zł netto miesięcznie
• Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
• Zdobycie wiedzy z zakresu zatrudniania cudzoziemców i prawa pracy
• Pracę w międzynarodowym środowisku, szkolenia
CV na e-mail: a.gruszka@personnel-international.pl Tel.: (+48)324419126, 505503330
Kadry / HR
Zwycięstwa
44-100 Gliwice
Polska
śląskie
tel.: 324419100