Ogłoszenie z dnia: 2018-10-29
PROFINANCE Rakowski Tomasz
10 lat na rynku sektora Bankowego
Doradca Klienta Santander Consumer Bank S.A.
Krasnystaw / lubelskie

Opis stanowiska:
Zadania:
• profesjonalna, zgodna ze standardami obowiązującymi w Banku, jakość sprzedaży i obsługi Klientów;
• aktywna sprzedaż produktów oferowanych przez Bank;
• samodzielna realizacja założonych celów sprzedażowych;
• budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji biznesowych z Klientami Banku;
• kształtowanie pozytywnego wizerunku Banku.
Wymagania:
Od Kandydatów oczekujemy:
• wykształcenia co najmniej średniego;
• wysokiego poziomu kultury osobistej;
• łatwości nawiązywania kontaktu i umiejętności budowania relacji z Klientami;
• ponadprzeciętnych zdolności interpersonalnych;
• zaangażowania oraz nastawienia na sukces i wyniki;
• dobrej organizacji pracy;
• dynamizmu w działaniu;
• umiejętności obsługi komputera;
• doświadczenie w sprzedaży produktów finansowych będzie dodatkowym atutem.
Oferujemy:
Oferujemy:
• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na czas określony;
• pracę w dynamicznym i ambitnym zespole;
• wprowadzające szkolenia produktowe i rozwijające kompetencje;
• wynagrodzenie stałe i premię adekwatną do uzyskiwanych wyników.
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie oferty zawierającej list motywacyjny i CV do dnia 12.11.2018 r. wyłącznie na adres mailowy: profinance@op.pl.