Ogłoszenie z dnia: 2018-10-30
ESTOM
Pośrednictwo zatrudnienia
Monter kadłubów / monter rurociągów
Ostróda / warmińsko-mazurskie

Opis stanowiska:
W związku z realizacją montaży w Holandii poszukujemy monterów kadłubów i monterów rurociągów.
Wymagania:
- doświadczenie w zawodzie min. 2 lata
- znajomość języka angielskiego/niemieckiego/holenderskiego
- prawo jazdy mile widziane
Oferujemy:
- umowę o pracę na warunkach holenderskich
- 500€ netto / 40 godzin pracy + nadgodziny
- kwaterę i dojazdy do pracy na koszt pracodawcy
- zwrot kosztów pierwszego przyjazdu po 6 tygodniach pracy
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV w języku angielskim na adres sekretariat@estom.eu z tytułem: Projekt Holandia.