Ogłoszenie z dnia: 2018-11-09
Personnel International BPO
Jesteśmy agencją zatrudnienia która kieruje skutecznie polskich Pracowników do krajowych oraz zagranicznych Firm i Przedsiębiorców. Dzięki swoim działaniom jesteśmy dobrze postrzegani i konkurencyjni, a Pracownicy zbierają pochlebne opinie swoich Pracodawców.
Specjalista ds. personalnych
Gliwice / śląskie

Opis stanowiska:
Firma Personnel International BPO Sp. z o.o. poszukuje pracownika na stanowisko:
Miejsce pracy: Gliwice(centrum)
Zakres obowiązków:
• przygotowywanie dokumentów związanych z nawiązywaniem i rozwiązywaniem stosunku pracy pracowników i zleceniobiorców
• naliczanie wynagrodzeń pracowników zgodnie z polskim prawem
• przygotowywanie rozliczeń rocznych podatkowych pracowników i zleceniobiorców
• udzielanie informacji i współpraca z kierownikami oraz pracownikami działu personalnego
• stały kontakt i współpraca z urzędami w zakresie spraw pracowniczych
• dokonywanie zgłoszenia i wyrejestrowywania pracowników z ZUS oraz wprowadzanie zmian
• prowadzenie dokumentacji osobowej obsługiwanych pracowników
• comiesięczne sporządzanie i terminowe składanie deklaracji PFRON
• comiesięczne sporządzanie i terminowe składanie deklaracji PIT-4R i PIT-8AR
• przygotowywanie dokumentów potrzebnych do zatrudnienia cudzoziemców
• sporządzanie sprawozdań GUS dotyczące kadr i płac
Wymagania:
• Wykształcenie wyższe lub średnie
• Min. 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
• Bardzo dobra znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office
• Umiejętność pracy w zespole, terminowość, dokładność
• Komunikatywność i dobra organizacja pracy własnej
Mile widziane:
• Znajomość programu Optima
• Znajomość języków obcych: angielski, ukraiński/ rosyjski, niemiecki
Oferujemy:
• Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Zdobycie wiedzy z zakresu zatrudniania cudzoziemców i prawa pracy
• Pracę w międzynarodowym środowisku, szkolenia

Pragniemy poinformować, iż administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych jest Personnel International BPO Sp. z o.o., z siedzibą przy ul. Gliwickiej 35 w Tarnowskich Górach.
Do aplikacji prosimy załączyć klauzulę następującej treści:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji aktualnej rekrutacji(zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, zwanym dalej ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych (RODO)” .
Jednocześnie informujemy o możliwości dobrowolnego zamieszczenia poniższej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do przyszłych procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, zwanym dalej ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych (RODO). Zgoda jest dobrowolna ale obowiązkowa w przypadku chęci uczestniczenia w przyszłych procesach rekrutacyjnych.”
Ponadto, informujemy, że przysługuje Pani/Panu prawo żądania dostępu do danych osobowych dotyczących Pani/Pana osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych, jak również prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie.
CV na e-mail:a.gruszka@personnel-international.pl Tel.: (+48)324419126, 505503330
Obsługa Klienta / Sprzedaż
Artur Dąbek
ul. Zwycięstwa 52A
44-100 Gliwice
Polska
śląskie
tel.: 32 441 91 00