Ogłoszenie z dnia: 2018-11-09
Mega Partners
Mega Partners jest działającą na rynku polskim licencjonowaną Agencją Pracy za granicą, wpisaną na podstawie Certyfikatu Ministra Gospodarki i Pracy do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3762 Firma zajmuje się rekrutacją pracowników polskich do pracy w Holandii oraz do innych krajów europejskich. Znajdujemy najlepsze oferty pracy dla pracowników wyspecjalizowanych w branży metalurgicznej, budowlanej i nie tylko. Oferujemy wysokie zarobki , długoterminowe kontrakty, zakwaterowanie. Stawiamy na wysoką jakość świadczonych usług i zadowolenie naszych klientów. Zapraszamy do skorzystania z naszych ofert.
CNC Frezer / Tokarz Niemcy
Fichtenau / inne

Opis stanowiska:
Zakres obowiązków:
- Programowanie, ustawianie i obsługa centr obróbczych CNC.
- Praca samodzielna na podstawie rysunku technicznego
- Programowanie z pulpitu maszyny w danym sterowaniu
- W zależności od miejsca poszukujemy:
• Frezera CNC HEIDENHAIN
• Tokarza CNC Siemens Shop Turn 840d
• Tokarza CNC FANUC
Wymagania:
Szukamy kandydatów posiadających następujące kwalifikacje:
- pracowałeś z obrabiarkami CNC co najmniej 4 lata, samodzielnie je obsługiwałeś oraz programowałeś w danym systemie
- znasz bardzo dobrze rysunek techniczny
- dobrze jeśli potrafisz komunikować się w języku niemieckim, ale angielski i polski jest także dopuszczalny
- jeśli posiadasz własny samochód to wspaniale, ponieważ szukamy osób samodzielnych i niezależnych
Oferujemy:
Jeśli wyjedziesz z nami do pracy otrzymasz:
- kontrakt na warunkach holenderskich,
- wynagrodzenie wynosi 525 Euro netto/tydzień (za 40 godzin),
- masz możliwość wypracowania nadgodzin – wszystko zależy od Twojego zaangażowania oraz decyzji kierownika
- własny samochód na dojazd z miejsca zakwaterowania do miejsca pracy jest warunkiem koniecznym oferty, koszt dojazdu w gestii pracownika
- bezpłatną w pełni wyposażoną kwaterę
- organizujemy ubezpieczenie
Forma kontaktu:
Marta Łużny
Kom : 666 898 577
Email: marta@megapartners.pl
od poniedziałku do piątku godz. 8-16
Rodzaj pracy:
Praca na kontrakcie
Praca fizyczna
Marta Łużny
Niwnica 15
48-321 Niwnica
Polska
opolskie
tel.: 77 435 46 23
www: www.megapartners.pl