Ogłoszenie z dnia: 2018-12-17
JJ Communication Joanna Jóźwiak
JJ Communication Joanna Jóźwiak Biuro obsługi klienta: ul. Torfowa 4/2 30-384 Kraków Adres do korespondencji: Ul. Drukarska 13a/3 30-348 Kraków tel/fax: (+48) 12 422 80 68 gsm: (+48) 511 28 50 50 info@jjcommunication.pl www.jjcommunication.pl
fizjoterapeuta - legalna praca we Francji
Kraków / małopolskie

Opis stanowiska:
Fizjoterapeuto!
Rozpocznij nowe życie we Francji.

Weź udział w bezpłatnej rekrutacji i nawet jeśli nie znasz języka!

JJ Communication, agencja pośrednictwa pracy, poszukuje pracowników do legalnej pracy we Francji na stanowisko: FIZJOTERAPEUTA.

JJ Communication pomaga rozpocząć nowe życie polskim fizjoterapeutom we Francji już od ponad 10 lat. Nie zastanawiaj się dłużej, skorzystaj z naszego doświadczenia i pomocy.

Miejsce pracy: cała Francja

Rodzaj placówki: szpitale, ośrodki rehabilitacyjne, fundacje, termy, gabinety prywatne

Atrakcyjne wynagrodzenie: od 1700 do 2500 euro netto miesięcznie.

Rodzaj umowy: umowa o pracę na czas określony lub nieokreślony.

Urlop: od 25 do 45 dni rocznie.

Czas pracy: od 35 do 39 godzin tygodniowo.

Ubezpieczenie: Ubezpieczenie społeczne przysługujące z tytułu podpisania umowy o pracę z pracodawcą francuskim.

Zakwaterowanie we Francji: Pracodawca zapewnia zakwaterowanie.
Wymagania:
Dyplom fizjoterapii. (licencjat lub magister)

Gotowość do podjęcia pracy we Francji.

Gotowość do podjęcia nauki języka francuskiego według naszych wytycznych.

Gotowość do udziału w bezpłatnym kursie języka francuskiego

Poszukujemy osób z całej Polski.

W momencie zgłaszania kandydatury NIE jest wymagana znajomość języka francuskiego.

Poszukujemy również osób bez doświadczenia w zawodzie.
Oferujemy:
Nasze wsparcie:

Pomoc w uzyskaniu nostryfikacji dyplomu: pomoc w skompletowaniu dokumentów, tłumaczenie dokumentów.

Kompleksowe przygotowanie językowe: bezpłatny, intensywny kurs języka francuskiego nagrodzony europejską nagrodą za innowacyjność w nauczaniu języków obcych (do wyboru kurs online lub kurs stacjonarny wraz z zapewnionym zakwaterowaniem).

Dopasowanie oferty pod kątem Twoich zainteresowań i kwalifikacji.

Transport do miejsca pracy: Zorganizujemy i pokryjemy koszty Twojego transportu do Francji.

Stały kontakt z opiekunem podczas całego procesu rekrutacji i po wyjeździe do Francji.
Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta prześlij do nas swoje CV z dopisaną klauzulą:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz 833).

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej: https://www.jjcommunication.pl/o-nas/

Znajdź nas również tu: https://www.facebook.com/PracaDlaFizjoterapeutow/w/
Kadry / HR
Joanna Urbańczyk-Ropka
ul. Torfowa 4/2
30-384 Kraków
Polska
małopolskie
tel.: 124228068