Ogłoszenie z dnia: 2018-12-28
INVENT Sp. z o.o.
Nasze zespoły inwentaryzacyjne codziennie zdobywają międzynarodowe doświadczenie w procesach inwentaryzacji, logistyce i zarządzaniu zasobami ludzkimi.
PRACA W NIEMCZECH przy liczeniu towaru - wysokie zarobki!
Wrocław / dolnośląskie, kujawsko-pomorskie, lubelskie, lubuskie

Opis stanowiska:
Invent Sp. z o.o. działa na międzynarodowym rynku świadcząc wyspecjalizowane usługi inwentaryzacyjne. Jesteśmy firmą z ponad 10 letnim doświadczeniem o ugruntowanej pozycji rynkowej. W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy kandydatów ma stanowisko liczącego.
Inwentaryzacje w Niemczech
Miejsce pracy: Niemcy

Do Twoich obowiązków będzie należeć liczenie i skanowanie towarów w marketach na terenie Niemiec.

Nie wymagamy doświadczenia! Zapewniamy pełne szkolenie na miejscu, przed pierwszym dniem pracy.

Oczekujemy od Ciebie jedynie chęci do pracy i umiejętności liczenia. 😊
Rekrutację i wszystkie formalności załatwisz przez internet, zakładając profil na naszej stronie: : https://rekrutacja.invent.ag
Wymagania:
chęci do pracy, pełnoletność
Oferujemy:
Co gwarantujemy:
• legalną pracę w oparciu o umowę zlecenie,
• sprawdzone miejsca pracy,
• atrakcyjne wynagrodzenie do 4680 zł NA RĘKĘ za 4 tygodnie pracy,
• dodatkową premię 300 zł za przepracowanie 15 inwentaryzacji,
• bezpłatne zakwaterowanie na terenie Niemiec,
• zapewnienie transportu w obie strony oraz na terenie Niemiec.
Wyślij zgłoszenie na stronie: https://rekrutacja.invent.ag/SGAccount/Login?utm_source=job&utm_medium=liczacy&utm_campaign=v4 lub SMS o treści „Liczący – imię i nazwisko”. Tel.: 600 020 329. Oddzwonimy w ciągu 48h.
Rodzaj pracy:
Praca na czas określony