Ogłoszenie z dnia: 2020-01-16
Ogłoszenie może być nieaktualne ponieważ opublikowane zostało ponad miesiąc temu.
2x3
Firma 2x3 S.A. istnieje na rynku od 1996 r. Z sukcesem zajmuje się projektowaniem, produkcją oraz dystrybucją wysokiej jakości produktów komunikacji wizualnej z przeznaczeniem dla biura, szkoły, instytucji administracji publicznej, przedsiębiorstw różnych branż, rynku reklamowego, jak również do użytku domowego. Charakterystyczną cechą naszej oferty jest jej elastyczność oraz szeroka gama produktów.
Kierownik utrzymania ruchu
Krzęcin / zachodniopomorskie

Opis stanowiska:
Zakres obowiązków:
Organizowanie i kierowanie pracą działu utrzymania ruchu
Zapewnienie ciągłości i bezpieczeństwa pracy maszyn, urządzeń, instalacji i linii produkcyjnych
Utrzymanie w dobrym stanie i w zgodzie z przepisami prawa budowlanego obiektów podległej infrastruktury
Nadzorowanie dokumentacji technicznej w podległym obszarze
Planowanie budżetu oraz optymalizacja kosztów
Planowanie przeglądów, remontów oraz napraw maszyn i urządzeń
Nadzór nad urządzeniami podlegającymi dozorowi UDT
Tworzenie instrukcji napraw oraz konserwacji maszyn i urządzeń
Planowanie szkoleń i rozwoju dla podległego zespołu
Aktywny udział w rekrutacjach do podległego zespołu
Wymagania:
Profil Kandydata:
Wykształcenie wyższe techniczne (mechanika, elektrotechnika, automatyka, mechatronika)
5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku
Wiedza specjalistyczna z zakresu zagadnień utrzymania ruchu: budowa maszyn, materiałoznawstwo, automatyzacja i sterowanie instalacjami i liniami produkcyjnymi, zarządzanie podległym parkiem maszynowym
Umiejętności:
– Zarządzanie i organizacja pracy własnej i podległych pracowników
– Negocjacje
– Kompetencje interpersonalne
– Umiejętność rozwiązywania problemów, szybkiego podejmowania decyzji

Znajomość języka angielskiego B2
Bardzo dobra znajomość MS Office
Prawo jazdy kat. B
Uprawnienia energetyczne
Oferujemy:
Oferujemy:
zatrudnienie w firmie o długiej tradycji i stabilnej pozycji na międzynarodowym rynku
istotny wpływ na kształtowanie przebiegu procesów w firmie
atrakcyjne wynagrodzenie
dużą samodzielność
możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się organizacji
Forma kontaktu:
Zapraszamy do złożenia CV na adres: rekrutacja@2X3.pl
W tytule wiadomości prosimy wpisać: Kierownik utrzymania ruchu

lub osobiście:
2×3 S.A.
Krzęcin, ul.Słoneczna 3
Dane teleadresowe:
2x3
Produkcja
Martyna Motowidło
Słoneczna 3
73-230 Krzęcin
Polska
zachodniopomorskie
tel.: 957841100
www: 2x3.pl