Ogłoszenie z dnia: 2020-03-17
CE DRIVER
www.cedriver.pl
KIEROWCA C+E – firanka - Zwickau
Wrocław / dolnośląskie

Opis stanowiska:
Agencja zatrudnienia CE DRIVER nr certyfikatu 22464 poszukuje kandydata do bezpośredniej pracy w niemieckiej firmie transportowej na stanowisko:

System zjazdowy: bez systemu
Rodzaj naczepy: firanka
Wynagrodzenie: podstawa 2000 € + premie + diety
Miejsce pracy: Zwickau, Sachsen, Niemcy
Aktualne od: 16.03.2020

Opis stanowiska pracy:
• prowadzenie ciągnika siodłowego z naczepą typu firanka lub zestawu przegubowego typu Jumbo,
• przewóz materiałów budowlanych w trasach po Niemczech
Wymagania:
• prawo jazdy kat. C+E z kodem 95, karta kierowcy,
• minimum 3-letnie doświadczenie w transporcie ciężarowym,
• dobra znajomość języka niemieckiego do telefonicznego i pisemnego kontaktu – warunek konieczny

Mile widziane:
• uprawnienia na wózek widłowy lub dźwig
Oferujemy:
• praca od poniedziałku do piątku z wolnymi weekendami,
• zatrudnienie w trasach dziennych,
• możliwość wyboru rodzaju zestawu,
• maksymalnie 4- letnie ciągniki w standardzie Euro 6,
• pojazdy wyposażone w zaawansowane systemy wspomagania,
• zakwaterowanie w kabinie samochodu z zapleczem socjalnym przy bazie firmy,
• zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony,
• odprowadzane składki, dostęp do świadczeń socjalnych, ubezpieczenie NNW,
• wynagrodzenie podstawowe 2000 € brutto + diety 28 €,
• premia za bezwypadkowość 100 € miesięcznie,
• dodatki urodzinowe i świąteczne,
• dodatek na paliwo 44 € miesięcznie,
• zdalna pomoc naszego biura przez cały okres zatrudnienia
Forma kontaktu:
Telefon: 784310200
Dane teleadresowe:
CE DRIVER
Transport / Spedycja / Logistyka
Jagoda Musielak
ul. Klimasa, 39/2
50-515 Wrocław
Polska
dolnośląskie
tel.: 784310200