Ogłoszenie z dnia: 2020-03-25
.   Personnel Group Sp. z o.o
Jesteśmy agencją zatrudnienia która od ponad 15 lat kieruje skutecznie polskich Pracowników do krajowych oraz zagranicznych Firm i Przedsiębiorców. Dzięki swoim działaniom jesteśmy dobrze postrzegani i konkurencyjni, a Pracownicy zbierają pochlebne opinie swoich Pracodawców.
Pracownik magazynowy
Nr ref.: 5703
Gliwice / śląskie

Opis stanowiska:
Międzynarodowa Grupa Personnel (Personnel International BPO i Personnel Group) działająca w Polsce i Niemczech oferuje pracę w centrach logistycznych w Polsce na stanowisko :

Wymagania:
System pracy: 2-zmianowy system czasu pracy (około 40 godz. w tygodniu). Jedna przerwa na obiad.
Obowiązki: kompletowanie towaru według zamówienia. Obsługa wózków jezdniowych, skanerów.

• chęć do pracy i zarabiania,
• uprawnienia na obsługę wózków jezdniowych unoszących i/lub podnośnikowych,
• zaświadczenie psychotechniczne – 65 zł (możliwość uzyskania zaliczki na ten cel),
• aktualna książeczka „Sanepid” – koszt ok. 100 zł
• realizacja zamówień za pomocą systemu słuchawkowego w j.polskim (po przeszkoleniu)

Mile widziane:
• doświadczenie na podobnym stanowisku pracy,
• prawo jazdy kat.B
Oferujemy:
• bezpłatne uzyskanie uprawnień na obsługę wózków jezdniowych (pod warunkiem przepracowania okresu umowy),
• bezpłatne szkolenie na operatora wysokiego składu, koszt egzaminu UDT pokrywa w 50% pracodawca,
• bezpłatny posiłek dwudaniowy w trakcie przerwy,
• bezpłatne ubranie robocze,
• bezpłatna pomoc w założeniu konta bankowego,
• bezpłatną składkę emerytalną zgodnie z Pracowniczym Programem Emerytalnym odkładając w ten sposób na Twoją emeryturę za pracę w Polsce,
• dodatki za pracę w nadgodzinach, niedziele i święta,
• możliwość uzyskania zaliczki na poczet wynagrodzenia,
• premia za jakość pracy i wydajność,
• opieka koordynatora w Twoim języku,
• legalne zatrudnienie,
• terminowo wypłacane wynagrodzenie do 10-go każdego miesiąca na konto pracownika,
• stabilną pracę z możliwością awansu,
• możliwość wyrobienia zezwolenia na pracę,
• pomoc w uzyskaniu karty pobytu,
• możliwość korzystania ze „strefy relaksu” w miejscu pracy.
Forma kontaktu:
Oferta pracy tymczasowej.
Nr certyfikatu Agencji Pracy 5703
Nr certyfikatu Agencji Pracy 20388

Rekruter: Diana Mazur, tel: 504 779 334
d.mazur@personnel.com.pl
Doradztwo / Konsulting
Personnel Group Sp. z o.o
Zwycięstwa 52a
44-100 Gliwice
Polska
śląskie
tel.: 504 779 334