Ogłoszenie z dnia: 2020-06-17
Ogłoszenie może być nieaktualne ponieważ opublikowane zostało ponad miesiąc temu.
CE DRIVER
Jesteśmy agencją zatrudnienia specjalizującą się w rekrutacji kierowców samochodów ciężarowych do bezpośredniej pracy w zagranicznych firmach transportowych. Pomożemy Ci znaleźć ofertę pracy spełniającą Twoje oczekiwania, jednocześnie mając na uwadze wymagania przewoźnika.
Mechanik/ślusarz
Wrocław / dolnośląskie

Opis stanowiska:
naprawa, konserwacja i przegląd samochodów ciężarowych i maszyn rolniczych,
wykonywanie innych drobnych napraw
Wymagania:
prawo jazdy kat. B,
wykształcenie w zawodzie,
minimum roczne doświadczenie przy naprawach
komunikatywna znajomość języka niemieckiego - warunek konieczny

Mile widziane:
doświadczenie w pracy w rolnictwie,
ukończone kursy i posiadane licencje,
umiejętność w obsłudze maszyn rolniczych i budowlanych
Oferujemy:
praca w systemie zjazdowym 3/1 lub bez systemu,
zatrudnienie na pełen etat, 9 godzin dziennie,
bezpłatne zakwaterowanie w mieszkaniu z pełnym wyposażeniem i łączem internetowym,
zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę,
odprowadzane składki, dostęp do świadczeń socjalnych, ubezpieczenie NNW,
wynagrodzenie 12 € brutto / godzinę,
podwyżka za dobrą wydajność,
zdalna pomoc naszego biura przez cały okres zatrudnienia
Forma kontaktu:
784310200 - Jagoda
Dane teleadresowe:
CE DRIVER
Transport / Spedycja / Logistyka
Jagoda Musielak
ul. ks. Czesław Klimasa 39/2
50-515 Wrocław
Polska
dolnośląskie
tel.: 784310200
www: www.cedriver.pl