Ogłoszenie z dnia: 2020-06-17
Ogłoszenie może być nieaktualne ponieważ opublikowane zostało ponad miesiąc temu.
CE DRIVER
Jesteśmy agencją zatrudnienia specjalizującą się w rekrutacji kierowców samochodów ciężarowych do bezpośredniej pracy w zagranicznych firmach transportowych. Pomożemy Ci znaleźć ofertę pracy spełniającą Twoje oczekiwania, jednocześnie mając na uwadze wymagania przewoźnika.
Kierowca C+E/ silos,wywrotka - ok. Frankfurtu nad Menem
Wrocław / dolnośląskie

Opis stanowiska:
prowadzenie ciągnika siodłowego z naczepą typu wywrotka lub silos,
przewóz materiałów sypkich w trasach dalekobieżnych po Niemczech
Wymagania:
784310200
Oferujemy:
praca w systemie zjazdowym 4/1 lub od bez systemu,
zatrudnienie w dziennych trasach, ok. 12 godzin w ciągu dnia,
powrót na bazę firmy zazwyczaj w piątek, czasami zdarza się pracująca sobota,
podczas tras zakwaterowanie w kabinie ciężarówki,
możliwość wynajęcia pokoju jednoosobowego lub mieszkania w cenie ok. 300-450 € miesięcznie,
zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę,
odprowadzane składki, dostęp do świadczeń socjalnych, ubezpieczenie NNW,
stawka godzinowa 12,50 € brutto + diety 12 € netto (lub 24 € w przypadku braku stałego miejsca zamieszkania),
po okresie próbnym dodatek na paliwo 44 € miesięcznie,
premia za bezszkodową jazdę 150 € miesięcznie,
zdalna pomoc naszego biura przez cały okres zatrudnienia
Forma kontaktu:
prawo jazdy kat. C+E z kodem 95, karta kierowcy,
minimum 3-letnie doświadczenie w transporcie ciężarowym,
komunikatywna znajomość j. niemieckiego umożlwiająca słowny i pisemny kontakt

Mile widziane:
doświadczenie w obsłudze naczep typu wywrotka lub silos
uprawnienia ADR podstawowe
Dane teleadresowe:
CE DRIVER
Transport / Spedycja / Logistyka
Jagoda Musielak
ul. ks. Czesław Klimasa 39/2
50-515 Wrocław
Polska
dolnośląskie
tel.: 784310200
www: www.cedriver.pl