Ogłoszenie z dnia: 2020-07-07
Ogłoszenie może być nieaktualne ponieważ opublikowane zostało ponad miesiąc temu.
Windex Holding sp. z o. o.
Przedsiębiorstwo Windex Holding Sp. z o.o. może pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w branży urządzeń dźwignicowych. Zajmujemy się produkcją i sprzedażą części i podzespołów do suwnic, żurawi, wciągników a także wózków WNA i WAN. Sprzedażą kompletnych urządzeń dźwignicowych różnych typów - także spełniających nietypowe wymagania klientów. Jesteśmy przedstawicielem i importerem na Polskę
Elektryk, serwisant
Zabrze / śląskie

Opis stanowiska:
Windex Holding Sp. z o. o zatrudni elektryków/serwisantów urządzeń dźwignicowych.

MOŻLIWOŚĆ PRZYUCZENIA DO ZAWODU !

proszę o dopisek
Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz.U.UE.L.2016.119.1 z dnia 2016.05.04), niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie przez WINDEX HOLDING Sp. z o.o. w Zabrzu moich danych osobowych zamieszczonych w przekazanych przez mnie dokumentach rekrutacyjnych, w celu uwzględniania mojej kandydatury w przyszłych rekrutacjach prowadzonych przez powyższą spółkę, w tym na przechowywanie moich danych osobowych przez tą spółkę przez okres 1 roku od chwili przekazania przez mnie dokumentów rekrutacyjnych.
Wymagania:
- uprawnienia SEP do 1 kw
- prawo jazdy kat B
- wykształcenie zawodowe- mile widziane średnie techniczne
- uprawnienia do obsługi lub/i konserwacji urządzeń dźwignicowych bądź chęć uzyskania
Oferujemy:
-Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
-Możliwość rozwoju zawodowego
-Wciągającą, pełną wyzwań pracę w branży maszyn.
-Pracę w budującej atmosferze.
-Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
-Możliwość przystąpienia do firmowego programu opieki medycznej (Medicover).
-Terminowość w wypłacaniu zarobków.
Forma kontaktu:
kadry@whs.com.pl
Projektowanie / Inżynieria
Marcelina Jaworska
Roosevelta 120b
41-800 Zabrze
Polska
śląskie
tel.: 326301010
www: WINDEXHOLDING.PL