Ogłoszenie z dnia: 2020-11-11
All the Jobs
All the Jobs to jedno z największych źródeł ofert pracy w polskim internecie. Gromadzimy ogłoszenia z portali pracy, serwisów ogłoszeniowych, agencji rekrutacyjnych, instytucji publicznych oraz od większych pracodawców. Statystycznie posiadamy w bazie ponad 100 000 aktualnych ofert.
Specjalista Social Media
Nr ref.: SSM-1
Warszawa / mazowieckie

Opis stanowiska:
- opracowanie i realizacja strategii komunikacji w mediach społecznościowych (FB, LinkedIn)
- tworzenie i publikacja postów
- tworzenie grafiki na użytek publikowanych postów
- budowa i utrzymanie zaangażowania społeczności fanów
- aktywna moderacja dyskusji w kanałach social media
- tworzenie i zarządzanie grupami powiązanymi z naszą marką
- wybór i publikacja ofert pracy z naszej bazy w grupach
Wymagania:
- umiejętności zarządzania profilami firmowymi na platformach społecznościowych popartej udokumentowanym doświadczeniem w prowadzeniu profili firmowych
- umiejętności tworzenia angażującej treści
- podstawowych umiejętności edycji grafiki
- zaangażowania i kreatywności
- wysokiej kultury osobistej
Oferujemy:
- pracę na umowę o dzieło w niepełnym wymiarze godzin (mile widziani freelancerzy prowadzący profile kilku firm jednocześnie)
- wynagrodzenie na rynkowym poziomie
Forma kontaktu:
Email: praca@allthejobs.pl
Internet / Multimedia
Marcin Kula-Bukowski
Warszawa
Polska
mazowieckie
tel.: ---
www: allthejobs.pl