Ogłoszenie z dnia: 2020-11-11
CE DRIVER
Jesteśmy agencją zatrudnienia specjalizującą się w rekrutacji kierowców samochodów ciężarowych do bezpośredniej pracy w zagranicznych firmach transportowych. Pomożemy Wam znaleźć ofertę pracy spełniającą Wasze oczekiwania, jednocześnie mając na uwadze wymagania przewoźnika.
KIEROWCA C+E – BDF – systemy 3/1, 4/1, 8/2 – polski dyspozytor
Kassel, Hessen, Niemcy / inne

Opis stanowiska:
Agencja zatrudnienia CE DRIVER nr certyfikatu 22464 poszukuje kandydata do bezpośredniej pracy w niemieckiej firmie transportowej na stanowisko:

System zjazdowy: 3/1, 4/1, 8/2, bez systemu
Rodzaj naczepy: podkontenerowa (BDF)
Wynagrodzenie: 1950 – 2350 € brutto + diety 35 €
Miejsce pracy: Kassel, Hessen, Niemcy

Opis stanowiska pracy:
• prowadzenie zestawu ciągnik siodłowy + naczepa podkontenerowa (BDF),
• przewóz poczty i przesyłek kurierskich w trasach po Niemczech
Wymagania:
• prawo jazdy kat. C+E z kodem 95, karta kierowcy,
• doświadczenie w transporcie ciężarowym minimum 3 lata,
• uprawnienia ADR podstawowe
• komunikatywna znajomość j. niemieckiego
Oferujemy:
• zatrudnienie w systemie zjazdowym 3/1, 4/1, 8/2 lub bez systemu,
• praca z zachowaniem norm czasu pracy kierowcy,
• zakwaterowanie w kabinie lub pomoc w znalezieniu mieszkania,
• możliwość wynajęcia pokoju jednoosobowego na Autohof – koszt, ok. 200 € miesięcznie,
• współpraca z polskim dyspozytorem,
• możliwość przeszkolenia się na zestawie,
• zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę,
• odprowadzane składki, dostęp do świadczeń socjalnych, ubezpieczenie NNW,
• wynagrodzenie zależne od wybranego systemu pracy i Steuerklasse:
• w systemie 3/1 wynagrodzenie 1950 € brutto + diety 35 €,
• w systemie 4/1 wynagrodzenie 2100 € brutto + diety 35 €,
• w systemie 8/2 wynagrodzenie 2200 € brutto + diety 35 €,
• bez systemu wynagrodzenie 2350 € brutto + diety 35 €,
• zdalna pomoc naszego biura przez cały okres zatrudnienia
Osoby zainteresowane podjęciem pracy zapraszam do aplikowania na ofertę.
Pytania proszę kierować pod nr telefonu: 784 310 100 lub na adres mailowy: kontakt@cedriver.pl

Zapraszam od poniedziałku do piątku w godz. 9:00 - 15:00
Więcej ofert na stronie www.cedriver.pl/oferty-pracy
Dane teleadresowe:
CE DRIVER
Kadry / HR
Maria Kaszowska
ul. ks. Czesława Klimasa 39/2
50-515 Wrocław
Polska
dolnośląskie
tel.: 784310100
www: www.cedriver.pl