Ogłoszenie z dnia: 2020-11-11
CE DRIVER
Jesteśmy agencją zatrudnienia specjalizującą się w rekrutacji kierowców samochodów ciężarowych do bezpośredniej pracy w zagranicznych firmach transportowych. Pomożemy Wam znaleźć ofertę pracy spełniającą Wasze oczekiwania, jednocześnie mając na uwadze wymagania przewoźnika.
KIEROWCA C+E – różne naczepy – systemy 3/1 – Lipsk
Lipsk, Sachsen, Niemcy / inne

Opis stanowiska:
Agencja zatrudnienia CE DRIVER nr certyfikatu 22464 poszukuje kandydata do bezpośredniej pracy w niemieckiej firmie transportowej na stanowisko:

System zjazdowy: 3/1 lub praca bez systemu
Rodzaj naczepy: chłodnia, firanka, platforma lub kontener morski
Wynagrodzenie: podstawa 2000 – 2200 € + diety
Miejsce pracy: Lipsk, Sachsen, Niemcy

Opis stanowiska pracy:
• prowadzenie ciągnika siodłowego z naczepami typu firanka, chłodnia, platforma lub kontener morski – w zależności od otrzymanego zlecenia,
• dokumentacja wymiany palet (Europalette, Düsseldorfer-Palette, itp.),
• transport towarów w trasach po Niemczech i Europie Zachodniej
Wymagania:
• prawo jazdy kat. C+E z kodem 95, karta kierowcy,
• doświadczenie w transporcie ciężarowym minimum 2 lata,
• gotowość do zmian podczas wykonywanych obowiązków,
• minimum komunikatywna znajomość języka niemieckiego – warunek konieczny

Mile widziane:
• uprawnienia ADR podstawowe
Oferujemy:
• praca w systemie zjazdowym 3/1 lub od poniedziałku do piątku,
• obsługa różnego rodzaju naczep - mogą wystąpić zmiany, kiedy trzeba będzie kogoś zastąpić lub pojawi się nowe zlecenie,
• miejsce noclegowe z zapleczem socjalnym przy bazie firmy (kuchnia, prysznice, toalety),
• zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę,
• odprowadzane składki, dostęp do świadczeń socjalnych, ubezpieczenie NNW,
• wynagrodzenie zależne od wybranego systemu pracy i Steuerklasse:
• w systemie 3/1 podstawa 2000 € brutto + diety 24 €,
• bez systemu podstawa 2200 € brutto + diety 24 €,
• nadgodziny płatne dodatkowo lub rozliczane jako dni wolne,
• możliwość negocjacji warunków finansowych przy dobrej współpracy z firmą,
• bezpłatne tankowanie prywatnego auta na bazie firmy,
• zdalna pomoc naszego biura przez cały okres zatrudnienia
Osoby zainteresowane podjęciem pracy zapraszam do aplikowania na ofertę.
Pytania proszę kierować pod nr telefonu: 784 310 100 lub na adres mailowy: kontakt@cedriver.pl

Zapraszam od poniedziałku do piątku w godz. 9:00 - 15:00
Więcej ofert na stronie www.cedriver.pl/oferty-pracy
Dane teleadresowe:
CE DRIVER
Kadry / HR
Maria Kaszowska
ul. ks. Czesława Klimasa 39/2
50-515 Wrocław
Polska
dolnośląskie
tel.: 784310100
www: www.cedriver.pl