Ogłoszenie z dnia: 2020-11-30
Ogłoszenie może być nieaktualne ponieważ opublikowane zostało ponad miesiąc temu.
Specjalista SEO
Poznań / wielkopolskie

Opis stanowiska:
Poszukujemy kandydata na stanowisko specjalisty SEO. Praca polegać będzie przede wszystkim na zapewnieniu wysokich pozycji serwisu w wyszukiwarkach internetowych.
Do współpracy zapraszamy osoby, którym nieobce jest:

- Budowanie ruchu na stronie i poszukiwanie nowych jego źródeł
- Zarządzanie kampaniami AdWords
- Samodzielna optymalizacja kodu stronach internetowych pod kątem wytycznych wyszukiwarek
- Współpraca przy rozbudowie narzędzi i aplikacji wspomagających serwis
- Analizowanie efektywności działań i tworzenie wyczerpujących raportów
Wymagania:
- Praktyczna znajomość Google Analytics - warunek konieczny
- Znajomość SMARTY, JavaScript/Ajax, ASP.NET. - warunek konieczny
- Umiejętność obsługi systemów zarządzania treścią (np. WordPress)
- Znajomość popularnych skryptów eCommerce.
- Umiejętność pracy pod presją czasu
- Minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
Oferujemy:
Bezpłatny staż na okres 3 miesięcy z możliwością późniejszego zatrudnienia.
Forma kontaktu:
Kontakt e-mail
Rodzaj pracy:
Praktyka
Dane teleadresowe:
Gazetkomat
Internet / Multimedia
Agnieszka Kowalska
Naramowicka 47
61-622 Poznań
Polska
wielkopolskie
tel.: 784062642
www: http://www.gazetkomat.pl/