Ogłoszenie z dnia: 2021-02-08
Personnel Group Sp. z o.o.
Personnel Group Sp. z o.o. (nr cert. 20388) jest agencją zatrudnienia należącą do grupy Personnel International, działającej na międzynarodowym rynku już od ponad 16 lat. Zatrudniamy pracowników w Polsce i za granicą. Za naszym pośrednictwem pracę znalazło już blisko 48 tysięcy pracowników o różnym stopniu kwalifikacji zawodowych.
Specjalista ds. sprzedaży - FOTOWOLTAIKA
woj. warmińsko-mazurskie, podlaskie, kujawsko-pomorskie, pomorskie / kujawsko-pomorskie, podlaskie, pomorskie, warmińsko-mazurskie

Opis stanowiska:

Aktualnie dla naszego klienta, wykonawcy instalacji fotowoltaicznych działającego na rynku europejskim, poszukujemy pracowników na stanowisko:

Specjalista ds. sprzedaży - Doradca Klienta
- FOTOWOLTAIKA

nr ref. 2/99/01/21

MIEJSCE PRACY: woj. warmińsko-mazurskie, podlaskie, kujawsko-pomorskie, pomorskie

• aktywna sprzedaż klientom biznesowym i indywidualnym (B2B i B2C) produktów PV ,
• pozyskiwanie klientów biznesowych i indywidualnych,
• doradztwo w zakresie instalacji fotowoltaicznych,
• przygotowywanie kalkulacji, ofert oraz przygotowywanie umów z Klientami,
• raportowanie aktywności sprzedażowej,
• realizacja planów sprzedażowych.

Wymagania:
- zaangażowanie i samodzielność w działaniu,
- wysokie umiejętności interpersonalne,
- prawo jazdy kat. B
- wykształcenie min. średnie
Mile widziane:
- doświadczenie w sprzedaży projektów PV, ale nie jest to warunek konieczny
Oferujemy:
- wynagrodzenie: wyłącznie prowizyjne średnio w przedziale: 8000 pln- 20000 pln miesięcznie lub bez górnego limitu,
- stabilna współpraca partnerska na podstawie umowy B2B (własna działalność gospodarcza) z renomowaną firmą branży folowoltaiki,
- możliwość budowania własnego zespołu handlowego,
- szkolenia z wiedzy technicznej i handlowej,
- codzienne wsparcie i pomoc sprzedażowa,
- możliwość otrzymania samochodu służbowego oraz narzędzi pracy w zależności od efektów sprzedażowych,
- ogromne wsparcie marketingowe – niespotykane na rynku
- baza klientów indywidualnych 6 mln osób w całej Polsce,
- konkurencyjna oferta dla klienta,
- praca zdalna,
- praca w dogodnych dla siebie godzinach
- miła atmosfera w dynamicznie rozwijającej się firmie.
Pragniemy poinformować, iż administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych jest Personnel Group Sp. z o.o. z siedzibą w Gliwicach, przy ul. Zwycięstwa 52a.
• Do aplikacji prosimy obowiązkowo załączyć klauzulę następującej treści:
• „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji aktualnej rekrutacji(zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, zwanym dalej ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych (RODO)”.
• Jednocześnie informujemy o możliwości dobrowolnego zamieszczenia poniższej klauzuli:
• „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do przyszłych procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, zwanym dalej ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych (RODO). Zgoda jest dobrowolna ale obowiązkowa w przypadku chęci uczestniczenia w przyszłych procesach rekrutacyjnych.”
• Ponadto, informujemy, że przysługuje Pani/Panu prawo żądania dostępu do danych osobowych dotyczących Pani/Pana osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych, jak również prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie.

Forma kontaktu:
Telefon:+48 512 440 506
e-mail: info@personnel-group.pl
Obsługa Klienta / Sprzedaż
Artur Dąbek
ul. Zwycięstwa 52A
44-100 Gliwice
Polska
śląskie
tel.: 48 512 440 506