Ogłoszenie z dnia: 2021-07-20
Ogłoszenie może być nieaktualne ponieważ opublikowane zostało ponad miesiąc temu.
Agencja Pośrednictwa Pracy Euro Work
Jesteśmy Agencją Pośrednictwa Pracy proponującą pracę głównie w Holandii. Poszukujemy pracowników z różnych branż i do różnych prac, m. in. pracowników produkcyjnych, budowlanych, technicznych oraz z branży IT. Nasza firma pracuje zgodnie z prawem Unii Europejskiej – posiadamy certyfikat Ministerstwa Pracy nr 2476.
Pracownik produkcji sałatek warzywnych/owocowych - Holandia
Katowice / śląskie, inne

Opis stanowiska:
Agencja Pośrednictwa Pracy od 15 lat świadczy usługi na najwyższym poziomie, zapewniając pracownikom dostęp do stabilnych i umożliwiających rozwój ofert pracy na rynku Unii Europejskiej.

Dla naszego klienta w Holandii poszukujemy kandydatów na stanowisko:

PRACOWNIK PRODUKCJI (warzywa/owoce)

Miejsce pracy: Zwaagdijk lub Helmond

Termin rozpoczęcia pracy: od zaraz
Praca na ok. 6 miesięcy z możliwością przedłużenia

Główne obowiązki:

- Produkcja sałatek warzywnych i owocowych.
- Obsługa maszyn do pakowania produktów spożywczych
- W zależności od działu praca przy myciu, cięciu warzyw, pakowaniu w foliowe worki lub tacki, układaniu przenoszeniu skrzynek, zbieraniu zamówień.

Eurowork 2476
Wymagania:
Kogo szukamy?

- Osób znających w stopniu podstawowym język angielski
- Osób chętnych do podjęcia pracy fizycznej
- Gotowych do pracy w systemie zmianowym
- Mile widziane osoby posiadające prawo jazdy
Oferujemy:
Co możemy Ci zaoferować?

- Stawkę podstawową 10,55 euro brutto/h
- Dodatki zmianowe za pracę:
+Poniedziałek- piątek
23:00 – 6:00: 14,77 euro brutto/h
19:00-23:00: 13,18 euro brutto/h
+Sobota
00:00 – 6:00: 14,77 euro brutto/h
23:00-0:00: 21,10 euro brutto/h
-+Niedziela
0:00- 23:00: 21,10 euro brutto/h
23:00- 0:00: 14,77 euro brutto/h
- Ubezpieczenie - zapewnione
- Opiekę polskiego koordynatora na miejscu
- Wynagrodzenie wypłacane cotygodniowo
Aplikuj przez system eRecruiter, wypełniając formularz rejestracyjny:

Kadry / HR
Euro Work
Mielęckiego 10/202
40-013 Katowice
Polska
śląskie
tel.: 0322580564
www: http://www.eurowork.net.pl