Ogłoszenie z dnia: 2021-09-21
Ogłoszenie może być nieaktualne ponieważ opublikowane zostało ponad miesiąc temu.
Agencja Pośrednictwa Pracy Euro Work
Jesteśmy Agencją Pośrednictwa Pracy proponującą pracę głównie w Holandii. Poszukujemy pracowników z różnych branż i do różnych prac, m. in. pracowników produkcyjnych, budowlanych, technicznych oraz z branży IT. Nasza firma pracuje zgodnie z prawem Unii Europejskiej – posiadamy certyfikat Ministerstwa Pracy nr 2476.
Pracownik produkcji w fabryce samochodów ciężarowych - od 14,77 euro brutto
Katowice / śląskie

Opis stanowiska:
Praca w fabryce samochodów ciężarowych na linii montażowej.

Będziesz odpowiedzialny za dopasowywanie/montowanie części do ciężarówek.
Wymagania:
Kogo szukamy?

- Osób komunikujących się w języku angielskim
- Posiadających prawo jazdy
- Osób posiadających doświadczenie techniczne lub w branży motoryzacyjnej
- Osób gotowych do podjęcia pracy fizycznej
- Osób chętnych do pracy zmianowej
Oferujemy:
Co możemy Ci zaoferować?

- Stawkę 14,77 euro brutto/h
- Praca na 2 zmiany (dzienna/wieczorna)
+ 07:00 - 15:30
+ 16:00 - 00:30
- Dodatek zmianowy + 34%
- Możliwość pracy w godzinach nadliczbowych z dodatkami!
- Możliwość pracy w weekendy
- Zakwaterowanie i ubezpieczenie
- Pomoc w organizacji wyjazdu oraz w załatwianiu wszystkich formalności
Forma kontaktu:
LINK DO APLIKACJI ---> https://bit.ly/3qnvEcs

Numer kontaktowy ---> +48 572 607 777

W linku rekrutacyjnym znajdziesz wszystkie informacje na temat tego kim jesteśmy
i w jakim celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe.
Eurowork 2476
Kadry / HR
Euro Work
Mielęckiego 10/202
40-013 Katowice
Polska
śląskie
tel.: 0322580564
www: http://www.eurowork.net.pl