Ogłoszenie z dnia: 2021-09-29
Personnel Group Sp. z o.o.
Personnel Group Sp. z o.o. (nr cert. agencji 20388) jest agencją zatrudnienia należącą do międzynarodowej grupy Personnel International, działającej na międzynarodowym rynku już od 20 lat. Zatrudniamy pracowników w Polsce i za granicą. Za naszym pośrednictwem pracę znalazło już blisko 48 tysięcy pracowników o różnym stopniu kwalifikacji za
Pracownik Magazynu -Komisjoner
Nr ref.: nr ref. 3/24/07/2021
Ansbach / inne

Opis stanowiska:
Personnel Group Sp. z o.o. (nr cert. agencji 20388) jest agencją zatrudnienia należącą do międzynarodowej grupy Personnel International, działającej na międzynarodowym rynku już od 20 lat. Zatrudniamy pracowników w Polsce i za granicą. Za naszym pośrednictwem pracę znalazło już blisko 48 tysięcy pracowników o różnym stopniu kwalifikacji zawodowych.

Aktualnie dla naszego klienta, firmy z branży HR (logistyka magazynowa) działającej na rynku niemieckim, poszukujemy pracowników na stanowisko:

nr ref. 3/24/07/2021
Miejsce pracy: Ansbach
Wymagania:
znajomość systemu Pick by Voice
znajomość liczebników niemieckich
Oferujemy:
-polską umowę
-stawka godzinowa 11,75€ brutto
-premie wydajnościowe ( od 50€ do 200€/ msc)
-odpłatna kwatera (200 €/msc)- ok 2,5 km od magazynu
-system dwuzmianowy
Forma kontaktu:
a.czakai@personnel.com.pl
tel:+48505275587

Do aplikacji prosimy obowiązkowo załączyć klauzulę następującej treści:
 „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez dla potrzeb niezbędnych do realizacji aktualnej rekrutacji (zgodnie z  Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, zwanym dalej ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych (RODO)”.
Kadry / HR
ul. Zwycięstwa 52A
44-100 Gliwice
Polska
śląskie
tel.: +48505275587