Ogłoszenie z dnia: 2022-01-14
Ogłoszenie może być nieaktualne ponieważ opublikowane zostało ponad miesiąc temu.
Optimo Sp. z o.o.
Firma OPTIMO jest Autoryzowanym Partnerem operatora Orange Polska S.A. Zadaniem Firmy OPTIMO od chwili jej powstania jest sprzedaż usług telekomunikacyjnych oraz wyłącznie bezpośrednia, kompleksowa obsługa Klientów Biznesowych. Opieramy swoją strategię działania na założeniach polityki ciągłego doskonalenia procesu świadczonych usług, jak również oferowanych produktów. Konkurencyjna i zindywidualizowana polityka cenowa dostosowana do potrzeb każdego naszego Klienta oraz wdrożony w Firmie system zarządzania, pozwalają na stałe zapewnianie najwyższej jakości w zakresie obsługi klienta oraz oferowanych usług. Naszym atutem jest kadra zarządzająca, która posiada wieloletnie doświadczenie w branży telekomunikacyjnej jak również oferowane, atrakcyjne warunki współpracy, proponowane naszym partnerom.
PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY ORANGE ENERGIA
Warszawa / mazowieckie

Opis stanowiska:
W związku z intensywnym rozwojem oraz ciągłym poszerzaniem sieci sprzedaży Optimo Sp. z o.o., autoryzowany Partner grupy Orange, poszukuje osób prowadzących działalność gospodarczą do współpracy w zakresie sprzedaży odnawialnych źródeł energii.
Orange to firma, której celem jest kompleksowa obsługa klienta w zakresie sprzedaży jak i wykonania instalacji fotowoltaicznych. Z uwagi na fakt, że ceny energii wciąż rosną, rośnie również popyt na inwestowanie w energie słoneczną, a co za tym idzie? Rosną Twoje możliwości sprzedażowe, co w konsekwencji sprawia że Twoje zarobki również wzrastają.
Jeśli jesteś gotowy na nowe wyzwania i chcesz ukierunkować swój sukces zawodowy wiążąc go ze sprzedażą. Wyślij nam swoje CV i List Motywacyjny.
Kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Wymagania:
CZEGO OCZEKUJEMY?
- łatwości w nawiązywaniu relacji z klientami w sposób telefoniczny oraz "face to face"
- realizacji ustalonych celów
- wysokiej kultury osobistej
- doświadczenia w sprzedaży B2B
- znajomość branży fotowoltaicznej mile widziana
Oferujemy:
CO OFERUJEMY?
Jako że istniejemy na rynku już od 14 lat, wiemy jak trudne są początki pracy w sprzedaży B2B, dlatego gwarantujemy:
- wsparcie na start
- pakiet profesjonalnych szkoleń produktowych i sprzedażowych
- Indywidualne wsparcie doświadczonego Managera
- kartę sportową oraz opiekę medyczną na preferencyjnych warunkach
- atrakcyjny system wynagrodzeń premiowych
W naszej firmie mamy bardzo atrakcyjny, budowany na wieloletnich doświadczeniach prowizyjny system wynagradzania. NAJLEPSI ZARABIAJĄ POWYŻEJ 20 000 zł MIESIĘCZNIE!!!
Obsługa Klienta / Sprzedaż
Dariusz Kołodziejczyk
Aleje Jerozolimskie
02-326 Warszawa
Polska
mazowieckie
tel.: 516008736
www: http://www.optimopolska.com/onas.html