Ogłoszenie z dnia: 2011-01-07
Ogłoszenie może być nieaktualne ponieważ opublikowane zostało ponad miesiąc temu.
Modern Arts Management Sp. z.o.o
Modern Arts Management to młoda polska firma, działająca na rynku od 2010 roku. MAM to nowe spojrzenie na kulturę estetyczną. Zajmujemy się sztuką współczesną, ze szczególnym uwzględnieniem dizajnu (mody, mebli, przedmiotów użytkowych, food dizajnu itp.).
stażysta/tka
Warszawa / małopolskie

Opis stanowiska:
- bieżące prowadzenie biura;
- rozbudowa bazy danych;
- mailowy i telefoniczny kontakt z organizacjami współpracującymi z firmą;
- marketing internetowy;
- kontact z projektantami designu.
Wymagania:
- Student/ka kierunku: zarządzanie, marketing, prawo;
- Zainteresowania artystyczne, w szczególności moda, design;
- Zaangażowanie, pracowitość i nastawienie na pracę z celem;
- Bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
- Samodzielność a zarazem umiejętność współpracy w zespole i organizowania pracy innych;
- Umiejętność pracy pod presją czasu;
- Otwartość na nowe tematy oraz chęć i umiejętność szybkiego uczenia się.
Oferujemy:
Inspirującą i rozwijającą pracę przy bardzi ciekawym i ambitnym projekcie. Atakże możliwość współpracy z ciekawymi osobami, ekspertami w różnych dziedzinach.
Staż u nas to gwarancja zdobycia wiedzy popartej konkretnymi umiejętnościami. MAM to także przestrzeń do realizacji Waszych pomysłów!
Wyślij aplikację składającą się z CV i Listu Motywacyjnego na info@modernartsmanagement.com do 17 stycznia 2011. W temacie mejla prosimy napisać "staż_rekrutacja". Z wybranymi kandydatami skontaktujemy się po 20 stycznia 2011.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz.U Nr 133 poz. 883)".
Rodzaj pracy:
Praktyka
Projektowanie / Inżynieria
Paulina Jędrzejewska
Aleja na skarpie
00-488 Warszawa
Polska
mazowieckie
tel.: 661122614
www: www.modernartsmanagement.com