Ogłoszenie z dnia: 2011-03-03
IPO SA
Grupa IPO SA jest wydawcą biznesowych portali (m.in. ipo.pl, nowebiuro.pl, excluzive.pl i salony.ipo.pl); wydawcą raportów finansowo-biznesowych (np. Raport Kapitał z giełdy, IPO, NewConnect, Kapitał dla firm, Parki Przemysłowe, Technologiczne i Specjalne Strefy Ekonomiczne), a także agencją public relations i relacji inwestorskich. IPO współpracuje z instytucjami finansowymi, spółkami giełdowymi i największymi w Polsce mediami biznesowo-gospodarczymi
Key Account Manager
Wrocław / dolnośląskie

Opis stanowiska:
Jesteś młodą, pełną energii i dynamiczną osobą pragnącą nowych wyzwań? Pragniesz zdobyć doświadczenie w szybko rozwijającej się firmie wykorzystującej nowe media i technologie? Zaprezentuj się i dołącz do naszego zespołu. Napisz do nas na rekrutacja@ipo.pl
Wymagania:
Oczekujemy:
• Doświadczenia w obsłudze klientów biznesowych
• Umiejętności sprzedażowych i negocjacyjnych
• Komunikatywności oraz wysokiej kultury osobistej
• Konsekwencji w dążeniu do realizacji zakładanych celów
• Samodzielności i kreatywności
• Bardzo dobrej dykcji
• Mile widziana znajomość tematyki finansów, inwestycji, giełdy
Obowiązki:
• Planowanie i realizacja projektów sprzedażowych i marketingowych spółki
• Budowanie długofalowych relacji z klientami biznesowymi
• Aktywne pozyskiwanie klientów
• Identyfikacja potrzeb klienta i prowadzenie negocjacji handlowych
• Bezpośrednia, telefoniczna, internetowa sprzedaż produktów i usług spółki
• Przygotowanie ofert dla klientów we współpracy z Kierownikiem Projektu
Oferujemy:
• Niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon komórkowy)
• Wynagrodzenie powiązane z wynikami pracy
• Możliwość stałego rozwoju zawodowego związanego z rynkami finansowymi i kapitałowymi
• Pozytywną atmosferę pracy w ambitnym, rozwojowym zespole
List motywacyjny oraz CV ze zdjęciem prosimy przesyłać na adres:

rekrutacja@ipo.pl

W tytule wiadomości proszę wpisać nazwę stanowiska. Na rozmowę kwalifikacyjną zaprosimy tylko wybranych kandydatów.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)
Dane teleadresowe:
IPO SA
Handel i Sprzedaż
Anna Janus
Braniborska 44-52
53-680 Wrocław
Polska
dolnośląskie
tel.: 717255713