Ogłoszenie z dnia: 2011-04-06
Ogłoszenie może być nieaktualne ponieważ opublikowane zostało ponad miesiąc temu.
Opoltrans
Firma OPOLTRANS (spółka MI-TRANS) jest jednym z największych dystrybutorów części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych do pojazdów użytkowych w Polsce. Zajmuje się również sprzedażą naczep MEGA oraz jej podzespołów. Sieć hurtowni rozmieszczona w dużych miastach Polski oraz Czechach i na Ukrainie pozwala na szeroki obszar działania i nieograniczone możliwości rozwoju.
Magazynier
Warszawa, Szeligi / mazowieckie

Opis stanowiska:
Magazynier
Wymagania:
Wykształcenie minimum średnie
Zamiłowanie do samochodów
Znajomość branży motoryzacyjnej
Umiejętność obsługi komputera i podstawowych programów Word,poczta,excel itp
Kultura i dyscyplina osobista
Dyspozycyjność
Oferujemy:
Możliwość wysokich zarobków
Rozwinięty system szkoleń
Dostęp do materiałów szkoleniowych
Pracę stacjonarną w hurtowni
Nieograniczony rozwój zawodowy zgodny z propozycjami obu stron
Możliwość awansowania na stanowiska kierownicze
Możliwość rozwoju zawodowego bez ograniczeń
Forma kontaktu:
CV prosimy kierować na adres:
r.saja@opoltrans.com.pl
z dopiskiem w tytule: Magazynier - Warszawa (Szeligi)