Ogłoszenie z dnia: 2011-04-28
Ogłoszenie może być nieaktualne ponieważ opublikowane zostało ponad miesiąc temu.
Fokus Grupa Doradczo-Szkoleniowa s.c.
Grupa Doradczo-Szkoleniowa FOKUS S.C. specjalizuje się w zakresie doradztwa organizacyjnego i personalnego, szkoleń biznesowych i psychologicznych, coachingu oraz audytu jakościowego. Od 10 lat wspieramy naszych partnerów w osiąganiu celów biznesowych. Należymy do grona członków założycieli Polskiej Izby Firm Szkoleniowych, organizacji dbającej o standardy pracy i etykę środowiska szkoleniowego. Nasi Konsultanci są członkami Instytutu Zarządzania i Polskiego Stowarzyszenia Zarządzania Kadrami.
REKRUTER / projekt unijny
Warszawa / mazowieckie

Opis stanowiska:
W związku z realizacją projektu szkoleniowego współfinansowanego z EFS, skierowanego do osób z wykształceniem technicznym z sektora MŚP poszukujemy specjalisty do spraw rekrutacji uczestników.
Zakres obowiązków :
 planowanie i przeprowadzenie procesu pozyskiwania beneficjentów do udziału w „Akademii Umiejętności Społecznych”
 aktywna rekrutacja uczestników projektu szkoleniowego
 weryfikacja kwalifikowalności uczestników projektu
 rozpowszechnianie oferty wśród osób z wykształceniem technicznym

Wymagania:

- doświadczenie w rekrutacji do projektów EFS
- znajomość różnorodnych źródeł i metod pozyskiwania beneficjentów
- umiejętność planowania i realizacji zadań w czasie
- dodatkowym atutem będzie znajomość branży ICT
Oferujemy:
 Umowę o pracę w wymiarze 1/2 etatu na okres 14 miesięcy
 Atrakcyjny system wynagradzania
 możliwość współpracy przy kolejnych projektach
Forma kontaktu:
fokus@grupafokus.pl
Rodzaj pracy:
Praca na czas określony
Edukacja / Nauka / Szkolenia
Antoni Wojtaś
Mickiewicza 32A/3
01-616 Warszawa
Polska
mazowieckie
tel.: 226192770
www: www.grupafokus.pl