Ogłoszenie z dnia: 2011-05-02
Ogłoszenie może być nieaktualne ponieważ opublikowane zostało ponad miesiąc temu.
Dema Promotion Polska
Dema Promotion Polska, jedna z największych agencji marketing service w Polsce.
Koordynator regionalny ds. merchandisingu i promocji
Rzeszów / podkarpackie

Opis stanowiska:
- nadzorowanie oraz koordynacja pracy merchandiserów na podległym regionie,
- organizowanie akcji promocyjnych na podległym regionie,
- nadzorowanie oraz koordynacja pracy hostess/hostów,
- kontakt z przedstawicielami klientów,
Wymagania:
- co najmniej roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
- znajomość podstawowych zasad merchandisingu,
- podstawowa znajomość zasad rozliczania umów cywilnoprawnych,
- umiejętność zarządzania grupą podległych merchandiserów,
- aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych,
- prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:
- Pracę na pełny etat w dynamicznie rozwijającej się firmie,
- Samodzielne i odpowiedzialne stanowisko,
- Prywatną opiekę medyczną.
Aplikacje prosimy przesyłać na adres: k.sochacka@dema.com.pl
Odpowiadamy tylko na wybrane zgłoszenia.
UWAGA! Aplikacja musi zawierać: CV ze zdjęciem i list motywacyjny. Prosimy w tytule e-maila wpisać nazwę stanowiska i miasto.
W CV prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych, Dz. Ustaw nr 133 poz. 883)”