Ogłoszenie z dnia: 2011-05-04
Ogłoszenie może być nieaktualne ponieważ opublikowane zostało ponad miesiąc temu.
Czysta Polska
Importer urządzeń i systemów czyszczących
Serwisant / monter systemów czyszczących
Tarnowo Podgórne / wielkopolskie

Opis stanowiska:
W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy dobrze zorganizowanego pracownika do prowadzenia napraw serwisowych maszyn czyszczących w serwisie centralnym w Tarnowie Podgórnym oraz pomocy w montowaniu systemów czyszczących na terenie całego kraju
Wymagania:
Doświadczenie w prowadzeniu napraw serwisowych urządzeń (mile widziane maszyn czyszczących, systemów czyszczących)
Znajomość zagadnień elektrycznych, elektronicznych
Znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie
Doskonałe zdolności organizacyjne
Umiejętność pracy w grupie
Samodzielność
Kreatywność
Dyspozycyjność
Gotowość do pracy na rusztowaniu wysokości do 6-8 m
Gotowość do pracy zarówno w serwisie centralnym jak i na obiektach na ternie całego kraju
Bardzo dobra znajomość obsługi pakietu MS Office, Internetu
Prawo jazdy kat. B
Dobry stan zdrowia
Wykształcenie min. średnie techniczne
Możliwość szybkiego podjęcia pracy

Oferujemy:
Oferujemy:
Szkolenia w Polsce i zagranicą
Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
Niezbędne narzędzia do pracy
Forma kontaktu:
mperkowska@czystapolska.pl